HardwareZe světa IT

AIO PC: Kompaktní Mouse Pro A210V

Japonská společnost Mouse Pro představuje nový ultrarychlý desktopový počítač bez skříně, s operačním systémem Windows 8, Mouse Pro A210V. Zaujme především svým výkonem, cenou, která se pohybuje okolo 120 000 jenů, v přepočtu na koruny cirka 27 000 Kč, ale i provedením, které připomíná klasický iMac od americké společnosti Apple. Celý počítač má tedy pouze „monitor“.

All-in-One PC MousePro A210V

Na trhu jsou celkem 4 verze tohoto desktopu. Liší se od sebe pouze cenou, a menšími hardwarovými změnami. Dvě verze lze koupit od 27 000 Kč , druhé dvě verze lze zakoupit od 22 000 Kč. Představíme si tu nejvýkonnější verzi Mouse Pro A210V, za hrubou cenu 27 000 Kč.

Již na začátku jsme zmínili, že operačním systémem nebude žádný jiný, než Microsoft Windows 8 v 64 bitové verzi. Společnost Mouse Pro také spolupracovala na herních noteboocích G-Tune, které jsme si na Freebitu představili minule. Srdcem počítače je výkonný procesor Intel Core i7 – 3632QM, se 3.2 GHz a čtyřmi jádry. Operační paměť je velká 16 gigabajtů, typu DDR3. Uložit si svoje data můžete do 240 gigabajtového flash disku Intel 520, levnější model má pouze 120 gigabajtů.

Pro grafické požadavky je zde připravena grafická karta Intel HD 4 000, která zvládne i náročnější zobrazovací úkony. Displej je pak velký 21,5″ s Full HD rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Technologií je samozřejmě LED, která není tak náročná na elektřinu.

Konektivitu A210V obstarává WiFi 802.11 b/g/n a Bluetooth 4.0. Součástí je také Microsoft Office 2010 Starter. Pouze jedna slabší verze, za stejnou cenu 27 000 Kč má v balení licenční kód k produktu Microsoft Office 2012 Personal. Dodat by počítač měli Japonci do 5 dní, od připsání částky na účet. To ale platí spíše pro Japonsko, u nás bude dodán o hodně později.

Zdroj: Mouse-jp.co.jp

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Hardware