HardwareTiskové zprávyZe světa IT

Základní desky řady X79 od MSI

Společnost MSI, přední výrobce základních desek a grafických karet, dnes oficiálně představuje základní desky nové řady X79A-GD65 (8D), X79A-GD65, X79A-GD45 a X79MA-GD45.

Nové základní desky jsou postavené na nejnovější čipové sadě Intel X79 a jsou osazeny socketem LGA 2011 pro podporu druhé generace procesorů Intel Core i7.

MSI X79A-GD65 (8D) je vybaven osmi paměťovými sloty a podporuje 16GB DDR paměťové moduly – maximální kapacita paměti je tak ohromných 128 GB. Maximální kvalitu a spolehlivost základních desek MSI řady X79 zajišťují použité komponenty třídy Military Class III. Díky DrMOS II, nové generaci napájecích čipů DrMOS se zdokonalenou teplotní ochranou, je zajištěna maximální životnost komponent a to i v extrémních podmínkách za vysokých teplot nebo při náročném přetaktování.

MSI X79A GD65 8D

Základní desky MSI X79 jsou rovněž vybaveny nejnovějším rozhraním PCIE Express 3. generace a uživatelský komfort a maximální výkon zaručuje jedinečný MSI Click BIOS II. Díky dalším použitým špičkovým technologiím jako 3-Way NVIDIA SLI a 4-way AMD CrossFireX pro zapojení více grafických karet, zvukové kvalitě THX TruStudioPRO, Multi-BIOS II, Control Center II a MSI Super Charger, jsou základní desky MSI řady X79 zkrátka tou nejlepší volbou pro všechny zapálené nadšence.

Nové komponenty Military Class III a nová generace DrMOS: DrMOS II

Použití špičkových komponent třídy Military Class III u nové řady základních desek MSI X79 je dalším dokladem důrazu MSI na maximální stabilitu a spolehlivost. K již stabilně zavedeným komponentám jako jsou kondenzátory s tantalovým jádrem, cívky s kovovým jádrem a pevné kondenzátory nyní MSI přidává další pevný stavební kámen – novou generaci řídicích napájecích čipů DrMOS II. Zatímco konkurence teprve přejímá napájecí řešení DrMOS, DrMOS v podání MSI nabízí integrovanou a plně automatickou dvojitou teplotní ochranu, která zaručuje dlouhou životnost použitých komponent a to i v podmínkách vysokých teplot a extrémního přetaktování.

Všechny použité komponenty třídy MSI Military Class III byly certifikovány a splňují standard 810G ministerstva obrany Spojených států. Zaručují tam prvotřídní kvalitu a jedinečnou stabilitu.

Dvojnásobná rychlost s PCI Express Gen 3

Všechny základní desky MSI X79 jsou vybaveny rozhraním PCI Express Gen 3, které nabízí přenosovou rychlost standard ohromujících 32 GB/s, což je dvojnásobek možností předchozí generace. Pro zajištění naprosté kompatibility se všemi grafickými kartami je možné samozřejmě podporu PCIe 3.0 zapnout nebo vypnout v BIOSu.

Click BIOS III – první sjednocení UEFI a grafického rozhraní SW aplikace na světě

Click BIOS od MSI je první řešení na světě, které nabízí jednotný vzhled a ovládání jak přímo v BIOSu (EUFI), tak v samotné Windows aplikaci. Nastavení systému lze měnit pomocí myši nebo i dotykem na dotykové obrazovce naprosto stejně v různých uživatelských prostředích. MSI Click BIOS II umožňuje nejen uložit nastavení systému na USB klíč, ale nabízí i možnost nahrát a sdílet nastavení online s ostatními uživateli.

OC Genie II – nejjednodušší cesta k přetaktování

Díky jedinečné technologii MSI OC Genie II dosáhnete ohromujících výsledků v přetaktování a nárůstu výkonu za pouhou jednu vteřinu. Výkon CPU i pamětí je automaticky nastaven na optimální hodnoty, aniž by byla jakkoli dotčena stabilita systému. Overclockeři tak ušetří spoustu času pro jemné dolaďování výkonu systému.

Po zapnutí funkce OC Genie II na základní desce MSI řady X79 je automaticky frekvence procesoru Intel Core i7-3960X Extreme Edition zvednuta z výchozích 3, 3 GHz na 4, 0 GHz. S takovou lehkostí přetaktování si může opravdu každý užít pohodlný 21% nárůst výkonu.

Kompletní podpora pro Multi-GPU řešení

Základní desky MSI řady X79 plně podporují technologie pro zapojení více grafických karet současně: 4-way AMD CrossFireX a 3-way NVIDIA SLI. Získáte tak plně škálovatelný systém s maximálním výkonem pro nekompromisní výsledky například ve hrách.

Excelentní zvuk díky THX TruStudioPRO

Všechny modely základních desek MSI X79 jsou vybaveny technologií prostorového zvuku THX TruStudioPRO, která zaručuje výtečné hudební, zvukové a efektové zážitky. Sledování filmů z Blu-ray disků nebo hraní 3D her vás doslova pohltí.

Multi-BIOS II – bezpečné a pohodlné přepínání BIOSů

Základní desky MSI X79 jsou vybaveny nejnovější technologií Multi-BIOS II. Díky integrování dvou BIOSů na základní desce je dosaženo maximální bezpečnosti a pohodlí pro nadšence, kteří mohou pouhým přepínačem na desce přepínat mezi různými nastaveními BIOSu. To se hodí pro případ poruchy nebo nesprávného nastavení jednoho z nich například při přetaktování. Zálohu máte zkrátka vždy po ruce.

Super Charger nabije vaše zařízení i když je počítač vypnutý

Technologie Super Charger na základních deskách MSI X79 dodává třikrát větší proud než je standard pro rozhraní USB 2.0. Díky tomu svá přenosná zařízení nabijete až třikrát rychleji a to dokonce i v případě, že je váš počítač vypnutý!

Pro více informací o dostupnosti kontatujte svého distributora MSI produků.

O společnosti

MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. Produktovou řadou MSI jsou základní desky, grafické karty, notebooky, spotřební elektronika, barebony, budování sítí, serverové výrobky a plně integrované externí periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon, spolehlivost a zvýšenou produktivitu.

Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.msi.com.

Společnost Mystar Computer BV (MSI Holandsko) byla založena v roce 1998. Naleznete ji v Sonu blízko Eidhovenu a spravuje celý marketing, obchod, logistiku a poprodejní servis zákazníků v celé Evropě.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware