Tiskové zprávyZe světa IT

MSI Aegis je kompletní sestavou vhodnou i pro přenášení

Aegis PC e1466929934965

Společnost MSI představuje nový, ostrý a propracovaný herní PC: MSI Aegis. Aegis přichází s jedinečným designem kompaktního těla, snadným upgradem a místem pro plnohodnotnou grafickou kartu MSI GeForce, a to až GTX 970. Společně s procesorem Intel Core a chytrým systémem chlazením je výkon Aegise ostrý jako břitva samurajského meče. MSI Aegis je kompletní sestavou vhodnou i pro přenášení, a bude dostupný na přelomu dubna a května 2016.

PC MSI Aegis

MSI Aegis je kompletní sestavou vhodnou i pro přenášení

Ostrý jako břitva

Abychom provedli revoluci v herních desktopech, byl Aegis navržen zcela od nuly. Výsledkem je ostrý, neotřelý design herního PC s komponenty plné velikosti v malém těle. Noste tento meč díky užitečné rukojeti všude s sebou a předveďte své herní dovednosti.

Připraven pro vynikající grafiku

Hrajte nejnovější hry v celé jejich kráse. Aegis do svého malého těla dokáže vměstnat plnohodnotnou grafickou kartu s neskutečným výkonem. S dostatkem místa jste navíc připraveni i na budoucí upgrade.

Aegis PC

Silent Storm Cooling 2

Nízká teplota komponent je základ. Proto je Aegis opatřen systémem chlazení Silent Storm Cooling 2. Vzduch proudí třemi samostatnými proudy pro chlazení všech důležitých komponent, aby jejich teplota zůstala co nejnižší.

Snadný přístup k vyměnitelným komponentám

Možnost upgradu je pro hráče, kteří chtějí jen to nejlepší, velice důležitá. Aegis jim to umožní, všechny komponenty je možné vyměnit za nové tak, aby výkon byl vždy co nejvyšší.

MYSTIC LIGHT

Zažehněte svou sestavu plamenem nebo ji zmrazte v ledu. Vyberte si vzhled a styl s Mystic Light RGB LED, zabudovanými v přední straně Aegise. Stačí jen vybrat barvu, efekt a přizpůsobit si tak svůj herní stroj.

NAHIMIC posouvá limity reality

Nejostřejší zvuk pro uši hráče, to je Nahimic. Audio Boost 3 je integrován na základní desce Aegise pro zajištění toho nejlepšího zvuku, speciálně pro hráče. Zvuková technologie Nahimic slouží pro posunutí zvuku na ještě vyšší úroveň. Ponořte se do intenzivního světa virtuálního 7.1 zvuku s několika užitečnými funkcemi speciálně pro hráče.

S hrou THE DIVISION zdarma

Dokážeš zachránit New York? The Division je next-gen zkušeností v trvalém a dynamickém prostředí otevřeného světa, který je postaven zejména pro hraní v kooperaci a kde je prozkoumávání a progresování hráče klíčem k úspěchu. Spoj se s dalšími agenty Divize, plňte společně úkoly, odhalte příčinu nákazy a zachraňte New York. Získejte plnou verzi hry Tom Clancy’s The Division ZDARMA s MSI Aegis.

Specifikace PC sestavy AEGIS:

 • Procesor: Intel Core i5-6400 / Intel Core i7-6700
 • Operační systém: Windows 10
 • Čipset: Intel B150
 • GeForce: GTX 960 4GB GDDR5 / NVIDIA GeForce GTX 970 4GB GDDR5
 • Operační paměť: 2x So-DIMM DDR4 2133Mhz
 • Úložiště: 2x 3.5” HDD / 1x 2.5” SSD/HDD / 1x M.2 SATA SSD
 • 802.11 b/g/n/ac (Realtek 8111H), 10/100/1000 (Intel® AC3165), Bluetooth 4.2
 • Optická mechanika: Slim tray Super Multi DVD
 • Zdroj: 350W 80PLUS Bronze
 • Rozměry: 433.18mm x 376.11mm x 169.92mm (19.6L)
 • I/O porty: 1x USB 3.1 Gen 2 type C, 2x USB 2.0 type A, Earphone jack
 • Zadní: 7 in 1, 3x USB 3.1 Gen 1 type A, 2x USB 2.0, 1x RJ45 LAN, 1x HDMI, 1x Display, P/S 2

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy