HardwareTiskové zprávy

Deska pro Bulldozery od MSI

Společnost MSI dnes oficiálně představila své základní desky pro nejnovější platformu AMD řady 9.

Nová série základních desek obsahuje modely 990FXA-GD80 a 990FXA-GD65, které jsou připraveny pro nové procesory AMD FX „Bulldozer“, první nativní osmijádrové desktopové procesory pro socket AM3+.

Model MSI 990FXA-GD80 je dalším zástupcem špičkových základních desek MSI postavených na nejspolehlivějších komponentách Military Class II, které splňují přísné armádní standardy MIL-STD-810G ministerstva obrany Spojených států.

MSI 990FXA GD80

V její výbavě nechybí ani technologie pro nejsnazší přetaktování na světě – MSI OC Genie II. Výzbroj je samozřejmě doplněna spoustou praktických a užitečných funkcí pro každého uživatele, od začátečníka až po extrémní overclockery. Nechybí tak podpora pro SLI a CrossFireX se čtyřmi x16 PCI Express 2.0 sloty, špičkový zvuk díky THX TruStudioPRO a všechny porty SATA 6.

Ty nejstabilnější komponenty

Základní deska MSI 990FXA-GD80 je osazena těmi nejspolehlivějšími komponentami třídy Military Class II, které splňují armádní standard MIL-STD-810G ministerstva obrany Spojených států. MSI komponenty třídy Military Class II prokázaly, že zvládají i ty nejextrémnější podmínky a zátěž v moderním armádním vybavení, ať je to extrémně vysoká i nízká teplota, nebo mechanická odolnost. S certifikovanými komponentami Military Class II na základní desce MSI 990FXA-GD80 získáte jen tu nejvyšší kvalitu.

Snadné přetaktování za pouhou vteřinu

Pětadvacetileté zkušenosti MSI v oblasti základních desek a přetaktování nesou své výsledky. Vývoj od první základní desky, která umožňovala přetaktování (model 80286), až po současnou nejjednodušší cestu zvýšení výkonu počítače až o 250 % pouhým stisknutím jednoho tlačítka dokazuje oddanost MSI přinést zákazníkům na svých deskách nejvyšší výkon nejsnadnější cestou. Technologie OC Genie II po pouhém jednom stisknutí tlačítka dokáže odemknout skrytá jádra CPU a přetaktovat procesor i paměti. Je to tak jednoduché, že se už nikdy nemusíte zajímat o nastavení v BIOSu ani o doplňkové nástroje.

Plná podpora pro multi-GPU řešení

Základní desky MSI 990FXA-GD80 a 990FXA-GD65 podporují NVIDIA SLI i AMD CrossFireX a zaručují maximální podporu pro zapojení více grafických karet, excelentní grafický výkon a pohodlné možnosti rozšíření i do budoucnosti a bez obav o kompatibilitu. Multi-GPU řešení je ideální pro uživatele, kteří zvýší výkon počítače pomocí MSI OC Genie II a potřebují takovou konfiguraci, která bude stačit výkonu i po grafické stránce.

THX TruStudioPRO: dokonalé zvukové zážitky

Díky použití technologie THX TruStudioPRO zaručuje základní deska MSI 990FXA-GD80 skutečně maximalistické zvukové zážitky. Díky ní si užijete realistické a dynamické efekty a optimální kvalitu zvuku při sledování filmů z Blu-ray disků, multimediální zábavě i při hraní 3D her.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware