> Hardware> Novinky ze světa IT

16ti palcový laptop MSI GT660

Tchajwanský výrobce oficiálně rozlouskl nový model GT660. Výkonný notebook, který je založen na platformě Intel Calpella a může se pochlubit 16 palcovým LED displayem.

Technické parametry modelu MSI GT660: vážící 3.5 kg, chiclet klávesnice, poškrábání-odolná barva na krytu, oranžové LED osvětlení na bocích a krytu, využívá ECO – úsporné technologie, TDE /Turbo Drive Engine/ funkce, která bude přepínat přetaktování CPU v módech práce/výkon.

Laptop bude pohánět Core i7-720QM procesor, až 12 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 285M 1GB grafická karta, až dva pevné disky – 1.2 TB místa, DVD nebo Blu-ray, Gigabit Ethernet, 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth je volitelné, 4-v-1 čtečku karet, 1,3 Mpx web kameru, USB 3.0 připojení, výstup HDMI a reproduktory + subwoofer zvukového systému, který je vyvinutý ve spolupráci s Dynaudio.

OS možnosti pro tento produkt jsou Windows 7 Home Premium nebo Ultimate v 64 bitech.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Hardware