Tiskové zprávy

MSI vyrobilo limitovanou edici herního počítače Trident 3 Arctic

msi logo freebit
Foto: msi.com, Tag: MSI

MSI vyrobilo na začátku roku Trident 3. Nyní MSI představuje limitovanou edici Trident 3 Arctic. Jeho ledově bílá barva vypadá cool v každém hráčském doupěti. Kromě vzhledu dostal Trident 3 Arctic také vylepšení výkonu. Nyní s upravenou grafickou kartou GeForce GTX 1070 GAMING a nejnovějším procesorem Intel Kaby Lake převyšuje výkonem jeho protějšky konzolových velikostí.

PRAVÝ HERNÍ PC MÁ HERNÍ GRAFICKOU KARTU. Trident 3 Arctic má upravenou grafickou kartu MSI GeForce GTX 1070 GAMING ve ITX formatu, která zastíní jakoukoliv ITX referenční grafickou kartu v jiných malých PC. Hráči si tak můžou užít nejlepší herní výkon v PC konzolové velikosti.

TRIDENT 3 ARCTIC

MSI vyrobilo limitovanu edici herního počítače Trident 3 Arctic

PŘIPRAV SE PONOŘIT DO VR. Vybaven procesorem Intel Core i5 nebo i7 processor v kombinaci s grafickou kartou GeForce GTX 1070 je Trident 3 Arctic připraven dodat hladký VR zážitek do tvého VR. MSI vytvořilo super jednoduché připojení VR headsetu zabudováním VR Linku, HDMI portu umístěného vepředu, který společně s MSI softwarem One-click to VR automaticky optimalizuje systémový výkon a zamezí jiným aplikacím narušovat tvůj VR zážitek.

PERFEKTNÍ CHLAZENÍ SE SILENT STORM COOLING. MSI vytvořilo unikátní technologii, která udržuje rident 3 Arctic chladný a tichý, díky samostatnému chlazení teplo-produkujícího hardwaru a využitím oddělených částí. UPRAV SI PODLE SVÉHO S RGB MYSTIC LIGHT. Pro ty, kteří si rádi upravují svůj stroj podle svého, je MSI Trident 3 Arctic vybaven RGB Mystic Light. Použitím aplikace Mystic Light nebo softwaru MSI Gaming Center mohou hráči kdykoliv měnit barvy a efekty předního LED světla podle své nálady.

SPECIFIKACE TRIDENT 3 ARCTIC: Trident 3

  • Procesor: Intel 7th gen Core i7-7700 / i5-7400
  • Operační systém: Windows 10 Home
  • Čipset: Intel H110
  • Grafická karta: MSI GeForce GTX 1070 8GB GDDR5
  • Operační paměť: 2x SO-DIMMs DDR4 2400Mhz Max up to 32GB
  • Úložiště: 1x 2.5“ HDD/SSD, 1x M.2 SATA/PCIe SSD
  • Připojení: Intel WGI219V + Intel Dual Band Wireless-AC 3168, Bluetooth 4.2
  • Zdroj: 330W
  • Rozměry: 353,73 x 251,35 x 97,56 mm

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy