Mobilní telefonyZe světa IT

Sony Walkman F800 s Androidem ICS

Pro někoho je hudba smyslem života, pro jiného zase poslech hudby znamená kulisu, která doprovází nějakou monotónní činnost, jako je například uklízení. Každý také pro její poslech používá jiné zařízení, někdo si muziku pustí naplno do pořádných beden, jiný pak upřednostňuje decentní poslech prostřednictvím kvalitních sluchátek.

Sony Walkman F800

V tomto článku se zaměříme na přístroj, jehož příznivců stále ubývá, jsou ale skalní fanoušci, kteří ho nikdy neopustí. Řeč je v tuto chvíli o mp3 popřípadě mp4 přehrávačích, kterým se v dnešních dnech vznešeně říká multimediální, v principu však jde o to samé. Bohužel praktičnost takových zařízení není zrovna valná. Smartphony totiž umí úplně totožné věci a ještě něco navíc, je volba zákazníků více než jasná.

Představíme si zbrusu nový přehrávač zvučného jména, který je snad nejznámějším počinem svého druhu hned po legendě Apple iPod. Ano, znalci těchto vod již pochopili, pro ty, kteří ještě tápou, odhalím ten záhadný přehrávač.

Je jím nový Sony Walkman F800. Úhlopříčka jeho displeje činí úctyhodných 3.5 palce, a tak dokáže velikostí konkurovat smartphonům nižší střední třídy, jako je třeba HTC Desire C. To, co má s chytrými telefony dále společného je systém, kterým jest obdařen jménem Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Ten přináší absolutně to samé, co bychom čekali na telefonu. Je tedy možné stahovat nepřeberné množství aplikací z Google Play Store, co se konektivity týče, můžeme se těšit na Wi-Fi, Bluetooth, samozřejmostí je USB.

Sony Walkman Player F800

A teď už se konečně přesuneme k vlastnostem, díky kterým si může říkat multimediální přehrávač. V první řadě nemá telefonní modul. Dále nabídne až 20 hodin poslechu hudby či 4,5 hodiny sledování videa. Pro lepší zvuk jsou připraveny elektronické zesilovače a ekvalizéry, jedním z nich je S-Master MX ten zaručuje realističtější podání basů. Další podporuje čistší zvuk Clear Audio.

Proti nepříjemnému zkreslení chrání filtr xLoud. Walkman F800 je připraven do prodeje ve třech kapacitních variantách, a to 8, 16 a 32 gigabajtů. Zatím nejsou známy ceny ani data vydání, ale doufejme, že se k nám dostane co nejdřív a my budeme moct okusit sílu kvalitního zvuku, jakou Sony Walkman F800 bezesporu disponuje.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony