Mobilní telefonyZe světa IT

MWC 2012 – Samsung Galaxy Mini 2

Do Mobile World Congressu 2012 zbývá už jen pár dnů a máme tu další předzvěst toho, na co se můžeme na největším veletrhu mobilních zařízení těšit.

Čeká nás nástupce velmi oblíbeného low-end telefonu z jihokorejských končin. Ano jak správně hádáte jedná se o přístroj cenou a výbavou ležící těsně nad nejlevějším Android zařízením, které Samsung nabízí, tím je Samsung Galaxy Mini.

Samsung Galaxy Pop Plus S5570i

S názvem jeho nástupce si nikdo v Jižní Koreji příliš nelámal hlavu, za celý název prostě přibyla jen dvojka, a tak jeho celé jméno z ní Samsung Galaxy Mini 2. Bude disponovat 3,3 palcovým kapacitním HVGA displejem o rozlišení 480 na 320 pixelů. Tento displej je o pár desetin palce větší než jeho předchůdce, používá trochu jinou technologii a měl by být jemnější.

Samsung galaxy mini

V tomto smartphonu se bude prohánět Android 2.3 Gingerbread. Srdcem se stane osmi set megahertzový procesor, jež o 200 MHz převyšuje svého předchůdce, který tepal v útrobách Galaxy Mini. Fotoaparát si absolutně nepolepšil, stále mu zůstaly pouhé tři megapixely, které ale pro občasné focení naprosto postačí.

Narostla interní kapacita na nadstandardní 3 gigabajty oproti minimalistickým 164 MB v předchozím modelu. Telefon nabídne Wi-Fi, 3G, Bluetooth a GPS. Designem se spíše podobá Samsungu Galaxy Y.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Ten Samsung ale válí, ten ty telefony snad ani nemůže stačit vyrábět. Opravdu jsem se divil, když vylezl další smartphone.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony