» Mobilní telefony» Ze světa IT

MWC 2012 – Samsung Galaxy S3

Ač se androidí uživatelé těšili na nový produkt společnosti Samsung, musí ještě počkat. Očekávaná novinka jménem Galaxy S3 přijde dle oficiálních zdrojů až na začátku léta.

Na oplátku se snad můžeme těšit na čtyřjádrový procesor či již nakouslou podporu 3D technologií. Tento smartphone by měl dle podložených informací sekundovat vydání iPhonu 5, což na americkém trhu rozhodně zamýchá s prodejem. Španělsko, přesněji MWC 2012 nám tedy nepřineslo pozitivní informace, snad se bude dařit na jiných frontách.

Chytrý telefon se dle informací ještě vyvíjí a piluje, společnost nechce vydání uspěchat a určitě přibalí nějaké zajímavé a nadstandardně vystupující funkce.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony. Podpořte mě » pomocí donate na PayPalu.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. […] každý průkopník nebo jen prostý člověk nových technologií těší. Ale ani tam se na model S3 nepodíváme. Jeho předvedení bohužel v Barceloně […]

  2. […] První informace jsme odchytli již 29. 12. 2011, poté nasledovalo zklamání v podobě MWC 2012, kde smartphone představen nebyl. […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Mobilní telefony