Software

My Callsheet: Aplikace pro lepší řízení týmů a plánování eventů

My Callsheet
Foto: My Callsheet

Neznám nikoho, kdo by v dnešní době nedostával většinu podstatných informací na svůj e-mail. Máme tam vše. Od detailů objednávek až po vyúčtování za elektřinu. E-maily řeší ty nejdůležitější detaily, které potřebujeme k práci.

Každá práce je jiná a má svá úskalí. Pokud pracujete v týmu lidí a nebo snad tým lidí řídíte, víte, jak těžké je udržet všechny důležité informace přehledně na jednom místě, aby každý v týmu věděl kde má být a co má dělat.

Nástroje jako Trello, Slack nebo Toggl jsou skvělé a pro některé týmy je to to pravé řešení, avšak to, co je pro jeden tým naprosto nepostradatelné, nemusí jinému týmu a jejich stylu práce vůbec vyhovovat.

My Callsheet: Aplikace pro lepší řízení týmů (Foto: mycallsheet.com)
My Callsheet: Aplikace pro lepší řízení týmů (Foto: mycallsheet.com)

Pár e-mailů se vždy zatoulá, je to tak?

Pokud máte na starosti tým, se kterým musíte cestovat a musíte všem den co den dodávat nejaktuálnější informace a změny, pak jsem si jistý, že jste nenašli nic lepšího, než právě výše zmíněné e-maily. Většinou je v tom ale guláš a kolikrát se pár e-mailů zatoulá, je to tak? Co jiného má člověk dělat, než posílat e-maily, když na trhu není nic lepšího, co by tento problém vyřešilo… nebo snad je?

Aplikace My Callsheet byla primárně vyvinuta pro profesionální foto týmy, ale může být skvělým řešením například při plánování eventů či divadelních a tanečních vystoupení. Jakmile se jedná o tým lidí, kde všichni cestují z různých koutů světa či republiky za konkrétní prací, My Callsheet je tím perfektním řešením pro plánování.

Do společné části vložíte informace vztahující se k plánované akci a nahrajete důležité dokumenty, aby celý tým věděl přesně to, co má.

Dále, každému členovi týmu zvlášť nahraje informace o cestování, ubytování a další osobní poznámky nebo dokumenty. Funkce “Got It” navíc umožní mít přehled o tom, kdo své informace již dostal a viděl a kdo ještě ne.

My Callsheet je dostupný odkudkoliv jako webová aplikace

Software je momentálně dostupný odkudkoliv jako webová aplikace a společnost momentálně testuje i propojení pro čtení všech zadaných informací v mobilní aplikaci pro iPhone. Plánuje se rozšiřování funkčností také v mobilní aplikaci pro Android.

Webová aplikace a aplikace pro iPhone (Foto: mycallsheet.com)
Webová aplikace a aplikace pro iPhone (Foto: mycallsheet.com)

My Callsheet je software od start-upu My Callsheet s.r.o. Pokud chcete software vyzkoušet, vytvořte si profil na www.mycallsheet.works, zkoukněte pár tutoriálů a pro radu či žádost o pomoc napište na info@mycallsheet.com.

Můžete i česky! Pokud se vám projekt líbí a rádi byste se podíleli na projektu nebo na řízení společnosti osobně, určitě napište e-mail na info@mycallsheet.com. Společnost i projekt jsou stále v začátcích a zkušený podnikatel či manažer jsou velmi vřele vítáni.

Web: https://www.mycallsheet.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software