Hardware

Nabídka 65palcového televizoru QLED 4K od Samsungu je velkým skokem

samsung logo freebit nove
Foto: samsung.com, Tag: Samsung

Ačkoli se může zdát, že k nákupu 4K televizorů Samsung potřebujete nějaký vědecký titul, buďte si jisti, že značka jen ráda používá velká slova, aby vyjádřila svůj názor. Jejich rozsáhlé používání termínu Quantum však nijak neubírá na skutečnosti, že nabízejí jedny z nejlepších chytrých televizorů na trhu. Tento fakt platí o to více u jejich prémiových chytrých 4K televizorů řady Neo QLED, jejichž cílem je posunout váš divácký zážitek na vyšší úroveň. Tam vás může poslat i cena jednoho z těchto displejů, ale naštěstí Samsung v rámci pozdní akce Memorial Day slevňuje 65palcovou variantu o 1 000 dolarů a snižuje ji na jednu z nejlepších cen vůbec.

65palcový 4K Smart TV Samsung Neo QLED stojí za vaše peníze

Existuje mnoho různých technologií, které tvrdí, že nabízejí nejlepší možnou kvalitu obrazu, ale řada chytrých televizorů Neo QLED 4K od společnosti Samsung používá některé opravdu skvělé technologie, které jejich tvrzení podporují. Tyto displeje využívají diody LED Quantum Mini a dynamicky upravují barvy a kontrast na celé obrazovce, aby poskytovaly co nejlepší obraz. Procesor Neo Quantum Processor 4K od společnosti Samsung spolupracuje s displejem Mini LED a inteligentně analyzuje to, co sledujete, a optimalizuje to, přičemž aktivně upravuje nastavení, jako je jas, kontrast a teplota barev, aby zlepšil kvalitu obrazu.

Nabídka 65palcového televizoru QLED 4K od Samsungu je velkým skokem
Nabídka 65palcového televizoru QLED 4K od Samsungu je velkým skokem

Když už mluvíme o kvalitě obrazu, displeje Neo QLED od společnosti Samsung podporují tři verze HDR – HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming a jejich speciální Quantum HDR 32X – a vytvářejí extrémně živé barvy a kontrast. Quantum HDR 32X funguje obzvláště dobře s technologií Quantum Dot, kterou jsou tyto televizory vybaveny a která dokáže vytvořit 100% objem barev pro zobrazení více než miliardy různých barev. Ve spojení s technologií Real Depth Enhancer společnosti Samsung, která automaticky upravuje kontrast popředí, aby obraz působil „reálněji“, budou vaše oblíbené filmy, hry a televizní pořady vypadat lépe, než jste si kdy dokázali představit.

Z nejzajímavějších aspektů displejů Samsung Neo QLED je herní centrum

Hry zmiňujeme proto, že jedním z nejzajímavějších aspektů displejů Samsung Neo QLED je herní centrum, které umožňuje streamovat hry pro Xbox přímo do televizoru, aniž byste potřebovali konzoli Xbox. Pokud žádnou nemáte, budete se muset zaregistrovat do Xbox game pass a samostatně si pořídit ovladač, ale dohromady jde o zlomek ceny skutečné konzole Xbox řady S nebo X. A i když už jednu z konzolí od Microsoftu máte, nebo pokud plánujete připojit PlayStation 5 nebo PC, pak vás jistě potěší, že tyto televizory podporují technologii AMD FreeSync Premium Pro, která snižuje latenci a trhání obrazu a zajišťuje plynulé hraní s HDR zobrazením.

Za cenu 2 600 dolarů je snadné se 65palcovému chytrému 4K televizoru Samsung Neo QLED vysmát. Je to drahý displej, ale za tuto cenu je z nějakého důvodu – je to jeden z nejlepších chytrých televizorů, které můžete pořídit. Kvalita obrazu je bezkonkurenční, navíc chytré funkce, jako jsou bezplatné televizní kanály se službou Samsung TV Plus a vestavěné cvičení se službou Samsung Health, jen umocňují zážitek, který nabízí. Za cenu 1 600 dolarů byste se neměli obtěžovat ani s pokukováním po jiných chytrých televizorech v této cenové relaci. Prostě si ji pořiďte, dokud můžete.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware