Nabídka na eBay.cz se rozšiřujeAutor: 09/06/2011 2 comments 1324 shlédnutí

Od května 2011 společnost eBay rozšířila nabídku zemí, ze kterých mohou zákazníci nakupovat zboží na českém Mezinárodním obchodním portálu www.eBay.cz. Nově se možnost nákupu rozšířila o zboží z Číny a Hongkongu, zákazníci tedy mají nyní na výběr zboží z pěti populárních eBay tržišť: USA, Velké Británie, Německa, Číny a Hongkongu.

Nově mají také uživatelé možnost využít tzv. Rychlého náhledu. Ten umožňuje získat důležité informace o vybraném zboží, aniž byste museli opustit seznam vyhledaných předmětů. Stačí, abyste u vyhledané položky kliknuli na tlačítko Rychlý náhled. Otevře se malé okénko s informacemi o prodávajícím, jeho hodnocení, země a město, odkud bude zboží zasíláno.

Zobrazí se také, zda se jedná o nové či použité zboží, jeho cena, náklady na dopravu do České republiky a všechny fotografie produktu. Pro návrat k seznamu vyhledaného zboží jednoduše okno Rychlého náhledu zavřete.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (2)

Na e-Bay jsem ještě nenakupoval, nemá někdo zkušenosti? První to asi bylo v Německu že?

Odpovědět

Tak to nevím, kde se rozmohl eBay. Ale s .de jsem se už setkal. Je to portál gigantických rozměrů, co dodat, všichni ho rozhodně znají a hrstka na něm nakupuje.

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!