InternetZe světa IT

Nabídka na eBay.cz se rozšiřuje

Od května 2011 společnost eBay rozšířila nabídku zemí, ze kterých mohou zákazníci nakupovat zboží na českém Mezinárodním obchodním portálu www.eBay.cz. Nově se možnost nákupu rozšířila o zboží z Číny a Hongkongu, zákazníci tedy mají nyní na výběr zboží z pěti populárních eBay tržišť: USA, Velké Británie, Německa, Číny a Hongkongu.

eBay.cz Cina Hongkong

Nově mají také uživatelé možnost využít tzv. Rychlého náhledu. Ten umožňuje získat důležité informace o vybraném zboží, aniž byste museli opustit seznam vyhledaných předmětů. Stačí, abyste u vyhledané položky kliknuli na tlačítko Rychlý náhled. Otevře se malé okénko s informacemi o prodávajícím, jeho hodnocení, země a město, odkud bude zboží zasíláno.

Zobrazí se také, zda se jedná o nové či použité zboží, jeho cena, náklady na dopravu do České republiky a všechny fotografie produktu. Pro návrat k seznamu vyhledaného zboží jednoduše okno Rychlého náhledu zavřete.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Na e-Bay jsem ještě nenakupoval, nemá někdo zkušenosti? První to asi bylo v Německu že?

  2. Tak to nevím, kde se rozmohl eBay. Ale s .de jsem se už setkal. Je to portál gigantických rozměrů, co dodat, všichni ho rozhodně znají a hrstka na něm nakupuje.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet