Tiskové zprávy

Nábor IT specialistů – zn. chytře

Foto: Lidé
Foto: pixabay.com, Tag: Lidé

Potřebujete najít do firmy IT specialistu? Tak to vám skutečně nezávidíme. Těch skutečně schopných iťáků není kdo ví jak velké množství (ať už mluvíme o kterémkoliv odvětví). No a i ti, co zase tak schopní nejsou, jsou v dnešní době extrémně žádaní.

To všechno určitě sami víte. Takže se dneska podíváme na to, jak iťáka zaujmout a ulovit právě pro svou společnost. Jak na to jsme se radili s těmi nejpovolanějšími – s iťáky z pracovního portálu Jobstack.it.

Jak navnadit IT specialistu?

Lidé v IT si práci vybírají.

Pečlivě. Proč? Zkrátka protože můžou. Ať už má takový programátor práci nebo ne, nabídky může skoro doslova přehrabovat vidlemi. Většina z nich je už dlouho ani nečte. Proto je důležité zaujmout hned na první pohled.

To se vám určitě nudným inzerátem nepovede. Ale co je důležitější než originalita, jsou informace a realistické požadavky.

Odmítáte zveřejnit například platové podmínky? Počítejte, že tím hned vyřadíte přibližně 80 % uchazečů.

Kromě toho je důležité popsat i projekt, na který přijímáte lidi. Popis činnosti, používané technologie atd. To, že máte skvělý tým a Xbox v zasedačce i dobré kafe – to je vše super, ale bez základních informací ohledně pracovní náplně a odměny se k vám opravdu nikdo nepohrne. Přesto všechno je mlžení ještě pořád nepochopitelně populární.

Co s tím?

Kromě toho, že mlžit přestanete, můžete využít pomoci těch nejpovolanějších. Samotných iťáků.

Pracovní portál, který vám pomůže najít toho pravého:

Jobstack.it je skupina skutečných nadšenců a iťáků v jednom. Iťáků, které už nebavilo koukat se na ty stejné chyby náborářů stále dokola a tak se s tím rozhodli něco dělat.

Nechcete uvádět platovou nabídku, protože se to nelíbí vedení? I na to Jobstack.it myslí. Finanční rozmezí nemusíte uvádět, ale rozmezí požadovaného platu může uvést přímo kandidát při odpovědi.

Tím alespoň předejdete zdlouhavým diskuzím, které často nakonec vedou pouze ke ztrátě času.

Lidé z Jobstack.it u této vychytávky však zdaleka nekončí. Jobstack.it vám pomůže vytvořit maximálně úspěšnou náborovou strategii a pokud máte plné ruce práce, celý nábor vezme tahle parta nadšenců na sebe. 

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy