Tiskové zprávy

Nápady na koncept vlogu k vyzkoušení 2023

honor logo png
Foto: hihonor.com, Tag: Honor

Vlogging je v dnešní době velmi rozšířená činnost. Lidé neustále hledají nové téma nebo nápad, který by mohli sdílet se svým publikem. Ale co dělá skvělý vlog?

Musí to být něco zajímavého a poutavého7, ale přesto dostatečně zábavného, aby divák mohl pokračovat ve sledování a sledování. Pokud se přistihnete, že přemýšlíte, jak založit svůj vlastní kanál, nebo pokud chcete zlepšit celkovou kvalitu svého kanálu – tento článek vám může pomoci. Sestavili jsme některé z nejzábavnějších konceptů vlogů tohoto roku 2023!

vlogging
Nápady na koncept vlogu k vyzkoušení 2023

Začněte svou vlogovací cestu s těmito šesti nápady

Vlogování je skvělý způsob, jak si vybudovat publikum, ale může to být také hodně práce. Abyste si to usnadnili, vyzkoušejte tyto nápady na koncept vlogu, abyste to zkusili 2023!

1. Denní rutina

Vlogging je o tom, ukázat divákovi jeden den ve vašem životě. Možná se před odchodem do práce probudíte a jdete si zaběhat, nebo si možná uvaříte ranní kávu a pak si čtete zprávy, zatímco se líčíte. Jde o to, že bez ohledu na to, co děláte každý den, mělo by to být něco, díky čemu budou mít vaši diváci pocit, že vás znají – a to je to, co dělá skvělý vlog!

2. S hostujícím vlogem

Pokud máte přítele, který se zajímá o vlogování, pozvěte je k sobě domů a natočte spolu nějaká videa! Můžete také sestavit seznam témat, o kterých si myslíte, že by mohla vaše hostující vlogerka bavit, a dát jim inspiraci pro to, jaká videa by mohli chtít natočit, až navštíví váš domov.

3. Pečení / Vaření

Vlogování o jídle je vždy zábavné, protože dává divákům příležitost dozvědět se o nových receptech nebo zažít něco nového tím, že je před nimi někdo vaří. Můžete také zkusit natočit videa o vaření se svými přáteli nebo se dokonce sami naučit vařit něco nového!

4. Legrační výzvy

Vyzvěte se, abyste každý týden udělali něco zábavného nebo hloupého. Pokud se cítíte kreativní, zkuste se natočit, jak děláte něco směšného, jako je tanec nebo zpívání na veřejnosti (nebo se dokonce jen procházíte kolem vašeho domu). Můžete se také vyzvat, abyste předvedli dovednosti, které byste před kamerou běžně nepoužívali: hrát na nástroj nebo vyrábět řemesla.

5. Krátké filmy

Pokud chcete něco rychlého, jednoduchého a snadno vyrobitelného, krátké filmy jsou perfektní! Můžete je dělat tak dlouho, jak chcete – stačí, aby měly méně než pět minut. Pokud chcete, můžete také zahrnout hudbu nebo zvukové efekty – jen se ujistěte, že vše funguje dobře dohromady, aby si to lidé také užili!

6. Technické recenze

Pokud hledáte způsob, jak rozjet svou kariéru vloggingu, možná budete chtít zvážit, zda se zaměříte na technické recenze. Technické novinky a recenze představují snadný způsob, jak dostat své jméno na veřejnost, a jsou také skvělým způsobem, jak lidi nadchnout pro váš vlog. Skvělým příkladem toho je video, které ukazuje vzrušující funkce vašeho nového telefonu. Každý měsíc také vychází několik gadgetů, stejně jako HONOR vydal svůj nejnovější telefon. Můžete svému publiku ukázat honor x8a parametry a jak se vyplatí koupit.

Závěr

Vlogy se v posledních letech staly velkým šílenstvím. YouTube je plný lidí, kteří mají jednoduchý kód, který jim umožňuje stát se vloggery. Je to stejně snadné jako být youtuberem, ale jde spíš o to zaujmout diváky a být ve svých videích autentičtí. ng je skvělý způsob, jak získat sledující a vytvořit velkou komunitu kanálu! Víme, že není vždy snadné vědět, s jakým typem konceptů byste měli začít, když zakládáte svůj vlastní kanál. Doufáme, že vám tento článek hodně pomůže, hodně štěstí!

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy