Kryptoměny

Naše zajímavé tipy jak získat kryptoměny a třeba i Bitcoin zdarma

bitcoin-v-pc
Foto: pixabay.com, Tag: Bitcoin

Bitcoin a potažmo i další kryptoměny zažívají v posledních letech velký technologický rozmach. Spolu se stále se rozšiřujícími možnostmi využití této virtuální měny se pak setkáváme s prostředky k jejich získání. Nemusíme být vlastníky drahých těžebních minerů či majetnými kryptobarony – Bitcoin lze získat i zdarma a snadno. Poradíme jak.

Získejte Bitcoin za doporučení

První možností, na kterou v rámci brouzdání po webech specializujících se na obchod s kryptoměnami, je tzv. referal program. V čem spočívá? Je to v podstatě jednoduché. Pokud znáte někoho, kdo má zájem o to začít s kryptoměnami obchodovat, ale zatím si k tomu nenašel vhodný čas nebo příležitost, můžete ho prostřednictvím personalizovaného odkazu pozvat k založení účtu např. na Coinbase (samozřejmě, že už tam účet musíte mít), což je jedna z nejpopulárnějších burz na kryptoměny.

coinbase logo
Naše zajímavé tipy jak získat kryptoměny a třeba i Bitcoin zdarma

Pokud si známý vloží na Coinbase určitou částku peněz (jedná o cirka 100 USD), dostane k celkové sumě bonus navíc (aktuálně cirka 10 USD v BTC). Jakožto člověk, který ho doporučil, dostanete peníze také. Tímto způsobem si pak Coinbase a další weby budují síť nových klientů.

Druhou z možností, jak získat kryptoměny zdarma je interní služba Coinbase Earn. Jedná se o výukový program, díky kterému můžete přijít k celkem zajímavé sumě v kryptoměnách. Jednou za čas se v aplikaci objeví tento program, tedy potom, co ho dotyčná společnost v rámci své kryptoměny připraví a aktivuje. Poté přijde do aplikace notifikace, že se do programu můžete zapojit a získat tokeny dané kryptoměny. Ty si pak můžete nechat nebo je směnit za další kryptoměnu. Výsledný krok je na vás.

Bandwidth sharing

Zajímavou variantou pro zisk Bitcoinů bez investice je sdílení internetového připojení. Pokud máte k dispozici internet s dostatečnou rychlostí, můžete část jeho pásma poskytnout ke sdílení externímu programu.

Výměnou za váš internet se vám bude postupně načítat kredit, který si pak můžete nechat vyplatit mimo jiné i v Bitcoinu. Na této bázi funguje například platforma Honeygain. Obdobně jako v případě jiných služeb i zde funguje referral program, takže čím víc lidí k službě přivedete, tím více kreditu si sdílením internetového připojení můžete vydělat.

Vyplňování dotazníků, sledování reklam či hraní her

Pokud rádi trávíte volný čas vyplňováním nejrůznějších průzkumů, sledováním videí nebo hraním her, můžete využít služeb specializovaných webů, které vám za vaši aktivitu v těchto oblastech rádi zaplatí. Výplatu pak postupně střádáte na jejich webu a po dosažení určité částky si můžete kryptoměnu převést do své peněženky. Pokud tedy máte u počítače či mobilu dlouhou chvíli, za pár chvilek si můžete touto formou přijít na hezký příspěvek ve formě Bitcoinu zdarma.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Kryptoměny