Software

Nejlepší aplikace pro Android telefony. Vyberete si?

google play logo
Foto: Google Play

Jaká je nejstahovanější aplikace na Google Play? A kdo se letos umístil v Google Play Awards? Zkrátka, co je fajn mít v mobilu kromě Instagramu a v tabletu kromě Netflixu? Pojďme se podívat na výběr těch nejlepších aplikací pro Android telefony.

Woebot: Your Self-Care Expert

Jak se právě teď cítíte? Na to se vás každý den zeptá vítěz kategorie „Standout Well-Being App“.Virtuální robot sice psychologa nenahradí, ale zlepšuje náladu tisícům lidí po celém světě.

Woebot: Your Self-Care Expert
Woebot: Your Self-Care Expert (ke stažení zde)

Je tu pro každého, kdo se potřebuje vypsat ze svých problémů, kdo si potřebuje více vážit věcí kolem sebe i toho, kdo se nemůže na nikoho jiného obrátit. Nenahradí odbornou pomoc, avšak je tu pro vás vždy a všude.

ZOOM Cloud Meetings

Komu chcete zavolat? Momentálně nejoblíbenější aplikace na Google Play je vhodná pro videohovory s rodinou i ke svolání velké konference. ZOOM se chlubí velice kvalitním zvukem i videem, chatováním v průběhu hovorů, chytrým plánováním meetingů a možností spojit v jednom hovoru až 100 lidí.

ZOOM Cloud Meetings
ZOOM Cloud Meetings (ke stažení zde)

SHADOWGUN LEGENDS

Proměňte se v bojovníka Shadowgun a zachraňte celé lidstvo před útokem mimozemšťanů. Splň misi, najdi si parťáky, bojuj v arénách a staň se slavným. To vše na pozadí strhujícího příběhu „Most Beautiful Game“ minulého roku.

Neverthink: Best YouTube videos handpicked daily

Chcete se dnes koukat na roztomilé kočičky, tutoriál hry nebo návod, jak uvařit kraba na volném ohni? Nejlepší „Living Room Experience„ aplikace vám pomůže sledovat na internetu jen to, co skutečně chcete. Stačí vybrat vaši oblíbenou kategorii a můžete začít.

Canva – nástroj pro grafický design a úpravu fotek

Ať už chcete vytvořit logo pro svůj hudební soubor nebo barevné stories na Instagram, tahle appka je vám k ruce. Nabízí volnou databázi předem připravených designů, které můžete libovolně upravovat a vkládat do nich své texty i fotky.

Záchranka

Jedna česká aplikace, která si v konkurenci zahraničních stojí velice dobře. Nikdy nevíme, kdy si zlomíme nohu. A nikdy se na to ani neumíme pořádně připravit. Tato aplikace však připravená je. Jednoduše se díky ní spojíte se zdravotnickou záchranou službou, které appka zároveň předá i vaše předem vyplněné zdravotní údaje, přesnou polohu i kontakt na blízkou osobu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software