Ze světa IT

Nejlepší závodní hry pro Android

android logo freebit
Foto » Android

Na nejrozšířenější mobilní platformu jsme si pro vás připravili ty nejlepší tituly her v závodním segmentu. Určitě doporučujeme realistický simulátor jménem Real Racing 3, „letecký“ simulátor Asphalt 8 Airborne a nebo školácky zaměřený simulátor GT Racing Academy+, ano, tyto tituly jsou na Google Play ke stažení zdarma.

Real Racing 3

Real Racing patří k absolutní špičce na poli závodních her pro Android. Hezká grafika spojená s celkem obstojnou fyzikou je hlavním trhákem celé hry. Za hru je zodpovědné EA (EA Swiss Sarl). A co že Real Racing nabídne? V první řadě se projedete na licencovaných tratí, jak jinak než v licencovaných vozech.

Racing, slovo s nádechem benzínu

Racing, slovo s nádechem benzínu

Hru si sice můžete stáhnout na Google Play zdarma, uvnitř hry na vás ale číhají mikrotransakce. Bez nich se v pozdějších fázích hry neobejdete. Servis a vylepšení vozů trvá celkem dlouho dobu, pokud ji nezkrátíte právě mikrotransakcí. Celkový dojem hry je ale skvělý, a rozhodně by ve vašem zařízení neměla chybět.

Asphalt 8: Airborne

Přesně včera se studio Gameloft rozhodlo uvolnit tuto hru zdarma na Google Play. A co nám nabídne? Jak už je zvykem u této herní série, jedná se spíše o arkádu než o závodní simulátor, na zábavě to však rozhodně neubírá. Gameloft si dal záležet na grafické stránce celé hry. Dalším plusem je licence na vozidla.

Projedete se tak v reálných autech prakticky po celém světě. Pokud vás nebaví dokonalý závodní simulátor, ale hledáte oddech a adrenalin v jednom, pak vás Asphalt 8 dokonale uspokojí.

GT Racing Academy+

Už podle názvu se dá očekávat závodní simulátor, je ale třeba přidat přívlastek skvělý. Začínáte jako nula se základními vozy a postupně se vypracováváte k stále lepším a lepším závodním strojům. Hra působí velmi realisticky, ani po grafické stránce nezaostává. Hra přesto chybu má, a to v ovládání. Někdy je ovládání moc líné, jindy zase reaguje až moc ochotně.

Budete si na něj muset zvyknout, nečekejte tak úspěchy od prvního kola. Co se týče tratí, na výběr je jich rozmanité množství, každý si tak jistě oblíbí tu svoji.

Už jste se rozhodli, kterou hru si vyzkoušíte, případně už máte nějaké zkušenosti s herními tituly? Podělte se o ně v komentářích. Děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Dobrý výběr. Všechno to jsou super závodní hry. Za sebe bych ještě přidal jednu klasiku, Reckless Racing 2.

  2. Husté toto…

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT