Internet

Neomezeně: Nové tarify FREE od O2

o2 logo freebit nove
Foto: O2

Včera proběhla tisková konference společnosti Telefónica O2, na které byly představeny nové neomezené tarify pro mobilní volání na území České republiky. My se tedy jdeme podívat na to, co si pro nás operátor připravil. Nejedná se však o pokrok mezi operátory v Evropě, nicméně na takto laděné tarify čekala naše republika poměrně dlouhou dobu.

Neomezeně: Nové tarify FREE od O2
Neomezeně: Nové tarify FREE od O2

Revoluční tarify mají název FREE, a bude se jednat hned o několik možností, jak volat neomezeně do všech sítí českých operátorů. V základní nabídce O2 máme 3 nové tarify, všechny mají volání a SMS zprávy v rámci sítě O2 zdarma. Již za 249 korun měsíčně můžete volat bez jakéhokoliv omezení v síti O2. Volání do jiné sítě vás přijde na 3,50 Kč za minutu a SMS na 1,50 Kč. Tento tarif se jmenuje FREE O2, neobsahuje však mobilní data. Tato tarifikace jde o data samozřejmě rozšířit, a to za celých 401 Kč dostanete k paušálu 150 MB FUP, s 1 GB FUPem jsme pak na ceně 552 Kč.

FREE O2 Plus stojí s DPH 499 Kč a přidává 120 minut na volání mimo síť a 150 MB FUP. Mobilní tarif FREE CZ vás přijde na 749 Kč, je samozřejmě neomezený, ale FUP činí celých 1000 MB. S 10 GB FUPem vás vyjde tento tarif na 1203 Kč s DPH, cena MMS je u obou paušálů 5,60 Kč. Tyto ceny platí při uzavření smlouvy na 24 měsíců. Na obrázku níže jsou v tabulce k vidění nabízené tarify – cena volání do O2, volání do ostatních sítí, měsíční FUP a cena pro koncového uživatele.

O2 FREE - ceny pro koncového uživatele

„Jako první přicházíme s revoluční nabídkou, která nyní umožní našim zákazníkům osvobodit se a užívat svůj mobilní telefon opravdu naplno. Přinášíme zcela neomezený tarif za 749 korun. Navíc celou naši nabídku výrazně zjednodušujeme,“ uvedl Luis Malvido, generální ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

„Trh mobilních komunikací potřebuje další nový impuls. Jsem hrdý na to, že mu jej opět dává Telefónica, lídr českého telekomunikačního trhu,“ říka Luis Malvido. „Naše firma vždy určovala trendy pro celý telekomunikační trh a děláme to tak i nyní. Jako první jsme v minulosti představili neomezené volání v rámci tarifů O2 NEON, poradce O2 Guru na prodejnách, mobilní datové sítě 3G a LTE i prvního virtuálního operátora ve vlastní síti. Teď přicházíme s bezkonkurenční nabídkou mobilních služeb.“

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet