Internet

Neplaťte za Netflix. Pomocí tohoto odkazu můžete seriály a filmy sledovat zdarma

video logo 1
Foto: Video

Americký poskytovatel online filmů a seriálů Netflix, který začal nabízet jejich streamování přes internet v roce 2007, patří v současnosti mezi největší hráče na trhu s videoobsahem – aktuálně se jeho uživatelská základna blíží k hranici 200 milionů placených předplatitelů, necelá polovina jich je přitom z USA.

Velké popularitě se nicméně Netflix těší i v Česku a na Slovensku. V ČR se počet jeho platících uživatelů za poslední rok téměř zdvojnásobil a pohybuje se kolem 150 tisíc. Avšak i přes široký výběr zajímavých filmů a seriálů, z nichž více než tisícovka je dostupná s českým dabingem, může řadu potencionálních zájemců o tuto službu odradit nutnost za ni platit měsíční předplatné.

Navíc se nejedná o úplně zanedbatelnou částku, dražší z variant předplatného nesoucí název Premium vás totiž přijde na 319 Kč, potažmo 11,99 eur měsíčně. Základní varianta Basic má pak stanovenu měsíční sazbu na 199 Kč (7,99 €).

Netflix seriály a filmy sledovat zdarma
Neplaťte za Netflix. Pomocí tohoto odkazu můžete seriály a filmy sledovat zdarma (Zdroj: netflix.com)

Netflix se snaží nalákat nové uživatele možností přehrát si seriály a filmy zdarma

Pro ty, kterým se příliš nechce do Netflixu investovat, ale přesto by se rádi podívali na některý z nabízených filmových titulů, aniž by museli „pirátit“, tu dlouhou dobu byla pouze 30 denní zkušební doba, během níž si mohl člověk vyzkoušet všechny funkce této streamovací služby, zhlédnout několik svých oblíbených filmů, a až poté se rozhodnout, zdali se mu přeci jen nevyplatí si předplatné objednat. 

Měsíční zkušební dobu má Netflix v nabídce samozřejmě i v současnosti, avšak v relativně nedávné době se rozhodl vyjít svým potenciálním předplatitelům vstříc a dát jim možnost se podívat na některé z jejich nejoblíbenějších filmů a TV pořadů úplně zadarmo přímo na oficiálních stránkách Netflixu, a to aniž by se museli registrovat nebo zadávat osobní a platební údaje.

Využijte této jedinečné možnosti i vy a podívejte se na některý z vašich oblíbených filmů či TV pořadů na adrese www.netflix.com/cz/watch-free!

Na jaké seriály a filmy se můžete podívat zdarma? 

Celkem takto Netflix nabízí široké veřejnosti možnost se bezplatně podívat na necelou desítku filmů a seriálů, aktuálně jich je k dispozici 9. Ovšem Netflix svou nabídku volně dostupných titulů čas od času obměňuje, tudíž je možné, že se během příštích měsíců a let ještě rozroste. Pokud byste však klikli na výše uvedený odkaz dnes, tak byste dostali šanci zdarma zhlédnout takové trháky jakými jsou například:

Seriál: Stranger Things

Seriál pohybující se ne rozmezí sci-fi a hororu, během nějž si divák užije rozplétání celé řady záhad a tajemství, včetně odtajnění jednoho děsivého a supertajného experimentu. Seriál si přehraj zde.

Stranger Things: Chlapec se ztratí neznámo kde
Stranger Things: Chlapec se ztratí neznámo kde

Seriál: Elita

Španělský seriál určený zejména pro teenagery, který zachycuje život na střední škole určené zbohatlíkům. Chybět samozřejmě nesmí ani klasický středoškolský románek, avšak hlavní část děje se točí kolem vraždy jednoho ze studentů. Seriál si přehraj zde.

seriál elita
Elita: Tři studenti s chudých poměrů nastoupí ve Španělsku na soukromou školu

Dětský seriál: Mimi šéf: zpátky ve hře

Ačkoliv je tento seriál určený primárně pro menší děti, tak zajisté zaujme i řadu dospělých. Pojednává totiž o tom, jak obstát v drsném pracovním světě, a přitom neopomenout na soukromí a rodinu. Můžeš přehrát zdarma zde.

Dokumenty o přírodě: Naše planeta

Na své si v nabídce bezplatných Netflix pořadů přijdou i milovníci dokumentů o přírodě. Ten nesoucí název Naše planeta odkrývá přírodu v celé její kráse, avšak přibližuje třeba i to, jak moc negativně ji ovlivňuje globální oteplování. Přehraj gratis zde.

Jak už to tak bývá, tak u bezplatných nabídek se téměř vždy objevuje nějaké ale… To platí i v tomto případě, dostupná je totiž vždy pouze jedna epizoda z každého seriálu. Po jejím zhlédnutí nicméně můžete využít zmiňovaného bezplatného měsíčního zkušebního období a vychutnat si i zbylé díly.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet