Ze světa IT

Android: Nextbook Premium 7SE

Mnoho tabletů z Číny rozhodně stojí za povšimnutí, na tom se jistě můžeme shodnout. Zda-li do skupiny dobré koupě patří i tento nově přidaný tablet do eshopu Chinavasion, je otázka druhá. Představujeme Nextbook Premium 7SE.

Nový tablet Nextbook Premium 7SE

Můžeme tedy začít drobnou specifikací, která nám poodkryje, zda se můžeme těšit na propracovaný dílenský počin a nebo na hrstku plastů slepených lepidlem. Základem tabletu se stává 7 palcový kapacitní displej s rozlišením 800 x 480 bodů. O aritmetickologické operace se postará procesor na taktu 1.5 GHz, přesněji se jedná o dvoujádrový křemíkový čip RK3066 Cortex-A9.

Dále můžeme směle pokračovat 1 GB DDR3 RAM, 8 GB flashovým úložištěm, WiFi, slotem pro karty microSD až do kapacity 32 GB nebo 0.3 MPx přední VGA kamerou pro videohovory. Stroj také podporuje 1080p Full HD video přehrávání, samozřejmě pomocí HDMI portu.

Nextbook Premium 7SE v těle skrývá baterii o kapacitě 3000 mAh, což nebude stačit na vytrvalostní běh ale na 100 metrový sprint. Dobu v náročnějším provozu výrobce posvětil na čtyři hodiny. Tablet s Androidem 4.0.4 ICS bude dostupný za 140 dolarů, což je po převodu na naši měnu 2 760 korun. Určitě se o své poznatky, doplňující informace či drobné recenze podělte do komentářů níže či pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT