Mobilní telefonyZe světa IT

Lumia 620: Finská krasavice s WP8

Britský Unlocked Mobiles do své pestré nabídky zařadil nový smartphone postavený na mobilním operačním systému Windows Phone 8. Stává se jím model Lumia 620 od finské společnosti Nokia. Zaujme uživatele prahnoucí po systému od Microsoftu?

Nokia-Lumia-620-Lime

Přední strana telefonu nabídne 3,8 palcový TFT ClearBlack dotykový displej s bodovým rastrem 800 x 480 pixelů, dvoujádrový 1 GHz procesor Qualcomm MSM8227, 512 MB RAM a 8 GB interní paměti, jež je připravena pro vaše data či multimediální soubory. Nechybí zde ani možnost ji rozšířit pomocí karty microSD až do kapacity 64 gigabajtů.

Na zadní i přední straně jsou k mání dvě kamery, VGA přední a zadní 5 MP digitální fotoaparát s LED bleskem, autofokusem a nahráváním v 720p. Konstrukce chytrého telefonu s okny je navržena s možností výměny zadního krytu. Každý obsahuje vždy dvě průsvitné barevné vrstvy, čímž vzkvétají zajímavé barevné kombinace. Celkem se tak můžeme těšit na šest barev – zelená, bílá, žlutá, magenta, cyan a černá.

Nokia Lumia 620 Full

Softwarová výbava skrývá samozřejmě Nokia Maps či Nokia Drive, tedy plnohodnotnou navigaci. Co se bezdrátové konektivity týče, těšme se na GPS, NFC, Bluetooth, HSPA a WiFi. Nicméně se do rozměrů 115,4 x 61,1 x 11 milimetrů a váhy 127 gramů vešel jen 1 300 mAh akumulátor, který by v náročnějším provozu mohl dělat problémy s celkovou výdrží telefonu.

Finská kráska Nokia Lumia 620 je skvělý telefon pro všechny věkové skupiny a pro podnikové uživatele, je k dispozici ve skladech v Británii za 175 liber, tedy 5 450 Kč. Určitě se o své poznatky k smartphonu, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Děkujeme a budeme jen rádi za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony