Mobilní telefonyZe světa IT

Duální hudebník jménem Nokia X2-02

Nokia s kapkou hudby představuje svůj nejnovější telefon na dvě SIM karty spolu se softwarem Easy Swap Dual SIM. Jedná se o model X2-02.

Mobilní telefonní přehrávač nabídne 2,2 palcový QVGA displej /240 x 320 px/, čtečku pro paměťové karty microSD až do velikosti 32 GB a sloty pro dvě SIM karty.

Nokia X2 02

Nokia X2-02 vládne pohotovostní dobou až 18,5 dnů. Hovory je možno protahovat až do délky necelých deseti hodin. Telefon propůjčí 2 Mpixelový fotoaparát, Nokia Browser, integraci Facebooku a Twitteru. Mobilní produkt je k mání v pěti různých barvách – červená, oranžová, fialová, tmavě modrá a stříbrná.

Rozměry mobilního telefonu jsou, 113 x 50 x 15 mm a váží 93 g včetně nabité baterie. Cena Nokie je stanovena na 60 Euro, v přepočtu 1500 korun.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Proč si říkám, že by mě ten telefon nevydržel nabitej osmnáct dní???? 😀

  2. Nokie je pořád standardem na poli mobilů. Pro obyčejného smrtelníka je tento telefon vcelku dostačující. Nokia X2-02 je tou pravou volbou pro posluchače dlouhé muziky, třeba na cestách autobusem či vlakem. Za ty peníze si myslím, že postačující MPtrojkovej mobil.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony