> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

Duální hudebník jménem Nokia X2-02

Nokia s kapkou hudby představuje svůj nejnovější telefon na dvě SIM karty spolu se softwarem Easy Swap Dual SIM. Jedná se o model X2-02.

Mobilní telefonní přehrávač nabídne 2,2 palcový QVGA displej /240 x 320 px/, čtečku pro paměťové karty microSD až do velikosti 32 GB a sloty pro dvě SIM karty.

Nokia X2-02 vládne pohotovostní dobou až 18,5 dnů. Hovory je možno protahovat až do délky necelých deseti hodin. Telefon propůjčí 2 Mpixelový fotoaparát, Nokia Browser, integraci Facebooku a Twitteru. Mobilní produkt je k mání v pěti různých barvách – červená, oranžová, fialová, tmavě modrá a stříbrná.

Rozměry mobilního telefonu jsou, 113 x 50 x 15 mm a váží 93 g včetně nabité baterie. Cena Nokie je stanovena na 60 Euro, v přepočtu 1500 korun.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. Proč si říkám, že by mě ten telefon nevydržel nabitej osmnáct dní???? 😀

  2. Nokie je pořád standardem na poli mobilů. Pro obyčejného smrtelníka je tento telefon vcelku dostačující. Nokia X2-02 je tou pravou volbou pro posluchače dlouhé muziky, třeba na cestách autobusem či vlakem. Za ty peníze si myslím, že postačující MPtrojkovej mobil.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony