Tiskové zprávy

Notebooky HP Omen jsou vytvořeny exkluzivně pro hráče

hp logo freebit
Foto: HP

V rámci turnaje OMEN GO4CS:GO CZSK budou pětičlenné týmy hráčů soutěžit o výhru v celkové výšce 1 000 EUR (26 200 Kč). Turnaj ve hře Counter-Strike: Global Offensive prověří schopnosti i těch nejzkušenějších hráčů z Česka a Slovenska.

Prestižní turnaj OMEN Go4CS:GO CZSK pod záštitou ESL začíná 2. 7. 2016. Na pětičlenné týmy čekají čtyři kvalifikační kola v každou červencovou sobotu, ve kterých vítězný tým získá odměnu 1 300 Kč. Nejlepších osm týmů na základě bodového systému postoupí do finálového zápasu, kterým poslední sobotu v červenci celý turnaj vyvrcholí. Na tři nejlepší týmy čeká finanční odměna v celkové hodnotě 21 000 Kč.

HP Omen Notebook

Notebooky HP Omen jsou vytvořeny exkluzivně pro hráče

Turnaj si hráči mohou vychutnat i díky herním počítačům OMEN, které otvírají dveře do úplně nového světa virtuální zábavy. Světa, ve kterém soutěžení nikdy nekončí. OMEN od HP se silnou grafickou kartou NVIDIA GTXTM 965, šestou generací čtyřjádrových procesorů Intel CoreTM i7 a s nekompromisním designem je připravený absolvovat jakoukoliv bitvu kdekoliv a kdykoliv.

„Notebooky OMEN jsou vytvořeny exkluzivně pro hráče, kteří chtějí nejnovější technologické novinky, dostatek výkonu na poražení soupeřů a samozřejmě co nejlepší zážitek z her. Zákazníci mají na výběr z více variant a cenových kategorií herních notebooků, takže vybrat si může opravdu každý,“ říká Erika Lindauerová, ředitelka HP Inc. v České republice a na Slovensku.

HP Omen Specifikace

OMEN od HP navržen pro dominanci. Aktuálně je na českém trhu k dispozici notebook OMEN s úhlopříčkou 15,6 palce, v agresivním štíhlém designu a s klávesnicí s podsvícením Dragon Red. Až 10hodinová výdrž baterie a snadná přenositelnost umožní hráčům ovládat bitevní pole, i když jsou zrovna na cestách.

Výkonná grafická karta NVIDIA GTXTM 965 a čtyřjádrový procesor Intel CoreTM i7 a až 16 GB RAM poskytují hráčům zbraně, se kterými se mohou směle postavit jakékoliv výzvě a i těm nejnáročnějším titulům. Díky zvuku od Bang & Olufsen a Full HD displeji je atmosféra hry pohlcující.

Konstrukce se dvěma zabudovanými ventilátory zajistí vysoký výkon i při nízkých teplotách. Díky umístění 62wattové baterie naležato směrem k přední části stroje byla zvětšena plocha chladícího povrchu a rozšířen prostor pro proudění vzduchu. Ovládání teploty tak může fungovat bez kompromisů a bez snížení výkonu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy