Tiskové zprávy

Nová aplikace pro mobilní telefony od Online Jazyků

mluva audio logo
Foto: Audio

Učení jazyků ještě nikdy nebylo snazší a zábavnější jako nyní. Projekt OnlineJazyky.cz, jenž se výukou cizích jazyků zabývá již od roku 1998, totiž přišel na trh s novou mobilní aplikací, která je připravena vás naučit hned šestici jazyků – angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, ruštinu a italštinu.

Těchto 6 světových jazyků je při tom nabízeno v několika různých variantách obtížnosti. Na své si tedy přijdou jak začátečníci a mírně pokročilí, tak i ti v cizích jazycích velmi zběhlí. Dostupné jsou třeba i přípravné kurzy na FCE.

Samotný projekt s jazykovým e-learningem začal v roce 2006, nabídnout tudíž může už téměř 15leté zkušenosti s online výukou. Jeho obrovskou výhodou je skutečnost, že už od svých počátků cílí výhradně na český trh. Byl vyvinut Čechy pro české studenty. Učit online jazyky se s ním mohou jak zaměstnanci velkých firem či žáci ve školách, tak samozřejmě i jednotlivci. Dosud stěžejní byla nabídka online kurzů pro počítače, nyní se celá výuka nově přesouvá i na mobily.

Učte se jazyky světově
Učte se jazyky světově

Pestrá nabídka jazykových kurzů ve vaší kapse

Aplikace Online jazyky: naučí vás víc je dostupná pro obě dvě nejrozšířenější mobilní platformy, studovat jazyky prostřednictvím svých telefonů tedy mohou uživatelé operačních systémů iOS (ke stažení zde) a Android (ke stažení zde).

Kdy se vám ji vyplatí stáhnout? Kupříkladu pokud nemáte čas docházet na kurzy cizích jazyků a rádi byste se je učili kdykoliv se vám zamane, a též odkudkoliv, třeba z pohodlí vaší pohovky. Tato aplikace vám je tedy připravena ušetřit značné množství úsilí a času, neboť nemusíte na nikoho čekat a nikam jezdit, než začnete s učením.

Jednoduše řečeno kurzy se budou plně přizpůsobovat vám, ne vy jim. Na výběr je při tom opravdu široká nabídka jazykových kurzů, konkrétně jich v této aplikace naleznete více než sto. Všechny z nich jsou vedeny naučně zábavnou formou, přičemž pokrývají všechny důležité prvky výuky – od poslechu přes čtení až po gramatiku. Učení se s novou aplikací Online jazyky se tudíž stane zábavou, nikoliv pouhopouhým nudným drilem.

Efektivní způsob výuky vám pomůže si vše snáze zapamatovat

Během kurzů budete provázeni video průvodcem, jenž vám probíranou látku důkladně vysvětlí. Využíváno je rovněž prvků interaktivní výuky, uživatel tak bude do učení doslova vtažen. Hlavní výhodou této aplikace je ale způsob, jakou vám je studium dávkováno. Podle léty ověřeného pravidla 30 na 20 vám bude stačit pouze 20 minut učení denně, přičemž jenom 30 % z učiva bude tvořit nová látka, zbytek bude osvojování již nabitých znalostí.

Takto můžete studovat třeba 5 dní v týdnu a zbylé dva odpočívat. Výsledkem pak bude skutečnost, že se nebudete cítit přetížení novou látkou a učení vám půjde díky tomuto efektivnímu dávkování snáz. V důsledku čehož se vám naučená slovíčka rovněž jen tak nevytratí z hlavy.

S OnlineJazyky.cz se cizímu jazyku naučily již desetitisíce lidí

Veškerý obsah výuky je navíc lektory Online Jazyků důkladně promýšlen, tak aby co možná nejkomplexněji zahrnul probírané téma. Nestane se vám, že by byť jenom jedna malá část kurzu nedávala smysl. Že je nabízena kvalita dokládá i fakt, že tyto kurzy jsou akreditovány MŠMT a vytvořeny za podpory Evropského sociálního fondu. Přesvědčit se o tom mohlo již téměř 100 tisíc uživatelů a 30 tisíc žáků na více než 400 školách.

Jedná se o placené jazykové online kurzy s garancí 14denního vrácení peněz a doživotním přístupem. Ušetříte však za učebnice a dojíždění. V rámci nové mobilní aplikace je pak dokonce nabízena jedinečná možnost vyzkoušet si první kapitolu jakéhokoliv kurzu zcela zdarma!

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy