Mobilní telefony

Nové HTC 7 Pro od ledna na trhu

htc logo freebit nove
Foto: HTC

V lednu 2011 uvede společnost O2 na trh nový telefon HTC 7 Pro, obsahující operační systém Windows Mobile 7 a QWERTY klávesnici.

Nové HTC bude vlastnit 3,6“ velký displej s rozlišením 480 krát 800 pixelů. K barevné hloubce displeje nejsou zatím bohužel žádné bližší informace.

Vysouvací QWERTY klávesnice prošla také řadou změn a mezi jednu z nich patří umístění číselné řady tlačítek. Pro psaní číslic tak již nebudete muset nikde nic pracně přepínat, ale využijete rovnou číselnou řadu umístěnou na QWERTY klávesnici.

HTC 7 Pro Windows Phone 7 O2

Dalším zajímavým provedením je možnost šikmého vysunutí displeje, což velmi zpříjemní samotnou viditelnost na displej. Pro kvalitní pořízení fotografií či videa pak bude sloužit 5 Mpx fotoaparát, za který se nové HTC Pro 7 rozhodně také stydět nemusí.

Tento nový telefon bude také vybavený GPS přijímačem s procesorem o výkonu 1 GHz a interní pamětí 8 GB, kterou však nebude možné dále rozšířit např. pomocí paměťových karet. Pro datové přenosy pak bude telefon vybavený podporou GSM sítí, GPRS, EDGE a HSDPA s rychlostí až 7,2 MBit/s. K připojení pak lze využít Wi-Fi s WLAN pro sítě 802.11 b/g/n, dále Bluetooth 2.1 s ADP2 profilem.

Samotná váha smartphonu je pak také příjemná, 185 gramů. Se zasunutou QWERTY klávesnicí má HTC Pro 7 rozměry 117,5 x 59 x 15,5 mm. Telefon je vybaven Li-Ion baterií s kapacitou 1500mAh, která by podle výrobce měla telefon udržet 15 až 17,5 dne v pohotovostním režimu.

O2 chce nové HTC uvést v lednu 2011 na trh, cena přístroje však zatím není známa.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

3 Comments

  1. zlatá Nokie 🙂

  2. Prý zlatá Nokie… 🙂 HTC 7, to je to správné dělo!

  3. Tak tohle HTC vypadá opravdu zajímavě, a každým dnem už by tu měl být, pokud už tu není….. 🙂

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony