Mio Moov M410 a M610 na trhuAutor: 03/10/2011 1 comments 1429 shlédnutí

Nové modely nabízí funkce luxusních navigací za velmi atraktivní ceny.

Společnost Mio rozšiřuje své portfolio GPS navigací o nové modely Mio Moov M410 a M610, které právě uvádí na trh a které jsou vybaveny řadou vlastností typických pro navigace nejvyšších řad pro pohodlné a snadné navigování. Tyto novinky jsou přístupné všem, jelikož je společnost Mio nabízí za velmi atraktivní ceny a to včetně dvouleté aktualizace map zdarma.

„Díky svým nízkým cenám jsou nové produkty dostupné nejširšímu publiku, přičemž disponují všemi standardními funkcemi pro snadné a komfortní cestování,“ říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio Česká republika a Slovensko.

Oba nové modely jsou vybaveny pokrokovými technologiemi pro plánování trasy, jako je oblíbená funkce Smart Routes využívající informace sesbírané od milionů řidičů a zohledňující pro výpočet i den a čas jízdy. Je pak jen na řidičích, zda si vyberou nejrychlejší, nejkratší, nejjednodušší či nejekonomičtější cestu.

Pro jednoduchou vizualizaci navigování je možné sledovat 3D náhledy křižovatek, a to buď na 5tipalcovém displeji modelu Mio Moov M610 nebo 4,5palcové obrazovce navigace Mio Moov M410. Dále je možné využít pro komfortní navigování také funkce s hlasovými pokyny Text-to-Speech.

Zadávání adres je jednodušší díky klávesnici QuickSpell, která automaticky nabízí relevantní klávesy, a tak zjednodušuje zadávání adresy, které je velmi snadné a intuitivní. Nalezení cílové destinace ulehčí funkce vyhledávání podle klíčových slov, které funguje obdobně jako fulltextové vyhledávání na internetu.

Společnost Mio uvádí na trh dvě varianty vybavení modelu Moov M410, a to buď s mapami pro Českou a Slovenskou republiku nebo s mapami celé Evropy. Navigaci Moov M610 je možné zakoupit s mapami pro celou Evropu. Aktualizace map po dobu dvou let je pro oba modely zdarma.

Chcete-li získat informace o produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (1)

Tuhle značku mohu jednoznačně doporučit!!

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!