Kryptoměny

Novinky z kryptosvěta #41. Nejzajímavější příběhy dneška

Novinky z kryptosveta
Foto: pixabay.com, Tag: NZK

Binance vylučuje severokorejské uživatele kvůli obavám ze sankcí

Společnost Binance nedávno vyloučila ze své platformy severokorejské uživatele, aby vyhověla mezinárodním sankcím a zabránila využívání digitálních aktiv k nezákonným činnostem. Ačkoli je to považováno za významný krok směrem k posílení bezpečnosti, účinnost těchto opatření při odrazování od nezákonných aktivit zůstává nejistá.

Binance vylučuje severokorejské uživatele kvůli obavám ze sankcí
Binance vylučuje severokorejské uživatele kvůli obavám ze sankcí

Podle průzkumu společnosti BitcoinIRA nadšení z kryptoměn mezi investory přetrvává

Nedávný průzkum společnosti BitcoinIRA ukazuje, že navzdory volatilitě trhu a problémům považuje 72 % respondentů digitální aktiva za legitimní a průkopnickou třídu aktiv a doporučilo by rodině nebo přátelům investovat do kryptoměn. Bitcoin zůstává pro investory nejlepší volbou, neboť 69 % respondentů jej zvolilo jako preferovanou kryptoměnu.

Belgická kryptoburza Bit4You pozastavuje činnost

Evropská kryptoměnová burza Bit4You z nezveřejněných důvodů pozastavila svou činnost a vyzývá své uživatele, aby z platformy stáhli své finanční prostředky. Toto nečekané oznámení poukazuje na potřebu transparentnosti a regulace v odvětví kryptoměn, aby byla zajištěna bezpečnost a stabilita burz digitálních aktiv.

Warrenův návrh zákona o kryptoměnách odložen

Návrh zákona o kryptoměnách senátorky Elizabeth Warrenové byl odložen, což vyvolalo smíšené reakce v odvětví digitálních měn: kritici se obávají, že navrhovaná regulace by mohla potlačit inovace, zatímco zastánci tvrdí, že je nezbytná pro ochranu spotřebitelů a omezení nelegálních aktivit. Odložení prodlužuje debatu o ideální úrovni regulace kryptoměn, přičemž zúčastněné strany chtějí ovlivnit konečný výsledek.

Robinhood Connect umožní integraci externích kryptopeněženek

Společnost Robinhood představila novou funkci nazvanou Robinhood Connect, která zjednodušuje přístup k decentralizovaným aplikacím (dApps) a samoobslužným peněženkám prostřednictvím webu 3.0. Funkce umožňuje uživatelům propojit jejich stávající účet Robinhood s externími platformami Webu 3.0 a poskytnout jim tak bezproblémový přístup k decentralizovaným finančním službám, správě digitálních aktiv a decentralizovanému řízení.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Kryptoměny