Tiskové zprávyZe světa IT

Novinky z veletrhu CES 2018 od Motoroly: Nové doplňky Moto Mods

motorola logo 1

Nové Moto Mods a výzva pro všechny podnikatele. Společnost Motorola představila na veletrhu v Las Vegas CES 2018 dvě novinky z doplňků Moto Mods.

Díky nim můžete mít své zdraví pod kontrolou nebo připojit ke svému telefonu klávesnici pro pohodlné psaní. Motorola také vyzvala veřejnost, aby se zapojila do vzniku nových Moto Mods.

Vital Moto Mods1 pro kontrolu zdraví

Své zdraví můžete vzít nyní do vlastních rukou, a to doslova. Čím více toho víme o svém zdraví, tím lépe se můžeme postarat o to, abychom se udrželi v kondici a vyhnuli se nemocem. S Vital Moto Mods připojeným ke smartphonu můžete mít během chvilky přesné informace o pěti základních ukazatelích životních funkcí – tepové frekvenci, dechové frekvenci, zásobě kyslíku v krvi, tělesné teplotě a vůbec poprvé také o přesném systolickém a diastolickém krevním tlaku na prstu ruky.

Novinky z veletrhu CES 2018 od Motoroly: Nové doplňky Moto Mods

Novinky z veletrhu CES 2018 od Motoroly: Nové doplňky Moto Mods

Výsuvná klávesnice Livermorium2

Moto Mods v podobě klávesnice Livermorium vám přináší plnohodnotnou QWERTY klávesnici a obrazovku, kterou je možné vyklopit nahoru až o 60 stupňů. To se hodí zejména v situaci, kdy vám při psaní nestačí pouze dotykový displej a je třeba se vrátit ke klasické klávesnici. Uplatnění tohoto doplňku Moto Mods z kampaně Indiegoogo a jeho uvedení v život díky našemu akceleračnímu programu je jen začátkem.

Výzva „Transform the Smartphone ”3

V minulém roce jsme spolupracovali s Indiegogo, celosvětovou platformou pro podnikatele, kteří chtějí svoje nápady dostat z fáze konceptu až na trh, na tom, abychom prostřednictvím výzvy Transform the Smartphone (Přeměň smartphone) pomohli nápadům na nové Moto Mods dostat se od původní myšlenky až do prodeje. Obdrželi jsme stovky písemných přihlášek a s různými skupinami vývojářů jsme následně úzce spolupracovali na jejich prototypech. Náš závazek dát lidem po celém světě otevřený a rovný přístup do našeho ekosystému Moto Mods samozřejmě platí i pro rok 2018.

Až do 6. února tak může kdokoli přihlásit svůj nápad a otevřít si tak cestu k získání smartphonu Moto Z a pomoci Indiegogo týmu s přípravou a spuštěním úspěšné crowdfundingové kampaně. Vítězové hlavní ceny vyhrají cestu do centrály v americkém Chicagu, kde se setkají s týmem vývojářů Moto Mods a budou s nimi diskutovat o tom, jak přeměnit svůj nápad ve skutečný výrobek a jak ho uvést na trh.

Aplikace Moto Z Market App

Získat váš oblíbený Moto Mods nebylo nikdy jednodušší. Zajímáte se o to, jak vylepšit vaše fotografování, chcete na cestách hrát hry, nebo byste rádi ze svého hudebního playlistu udělali srdce každého večírku? Zkuste aplikaci Market App a spolu se všemi Moto Mods získáte lokalizovanou podporu na jednom místě.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy