Ze světa IT

Nový 23palcový IPS monitor HP 2311xi

HP je bezesporu jeden z největších a nejlepších výrobců spotřební elektroniky vůbec. V nedávné době představil spoustu nových produktů. Byl mezi nimi i 23 palcový monitor, který vypadá velmi dobře.

Říká si HP 2311xi. Jak jsem již výše zmiňoval monitor má 23 palců. Zobrazovací panel je vyrobený IPS technologií, ta zaručuje nízkou spotřebu a vysoký jas, na úkor toho však trpí podání černé, které jde mírně do šeda.

HP

Nese Full HD rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Nabídne příjemný jas dosahující hodnoty 250 nitů. Přislibuje široké pozorovací úhly, které činí až 178 stupňů horizontálně i vertikálně. Dále se můžeme těšit na širokou konektorovou výbavu. Najdeme zde VGA, HDMI a DVI-D.

Je vyveden s elegantním černém designu. Celý ho pokrývá lesklý černý plast, a tak na něm nejspíš budou stále ulpívat nečistoty a otisky prstů. Jeho podstavec vypadá bytelně, nemusel by se tedy rozpadnout po měsíci používání.

Stejně tak jako zbytek představených produktů se začne prodávat 24. října. Jeho cena činí 240 dolarů, po přepočtu se dostane na zhruba 5000 korun. To je docela pěkná cena za našlapaný IPS monitor o 23 palcích, nemyslíte?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT