Tiskové zprávy

My Book Studio Edition II

western digital scorpio black

Nový externí My Book Studio Edition II nabízí výkon rozhraní FireWire disk a ohromnou ukládací kapacitu pro současné formáty v HD rozlišeníWestern Digital (NYSE: WDC), světový lídr na trhu externích disků, dnes uvedl My Book Studio Edition II dvoudiskový systém pro ukládání dat s masivní kapacitou 6 TB. Tento disk vychází vstříc současným nárokům na kapacitu profesionálních kreativců a fanoušků platformy Mac, kteří vytvářejí, ukládají, zpracovávají a archivují velké soubory videí a fotografií ve formátu HD.

My Book Studio Edition II

My Book Studio Edition II

Disk s novou kapacitou poskytuje uživatelům 33 % ukládacího prostoru navíc oproti předchozím kapacitám při zachování shodné plochy, kterou disk zabere na pracovní ploše.

Kombinace rozšířené 6TB kapacity a kompatibility s Apple Time Machine předurčuje nový externí disk My Book Studio Edition II stát se pohotovým řešením pro ukládání dat pro celou řadu profesionálních uživatelů včetně umělců a designerů, fotografů, právníků, lékařů a další skupiny podnikatelů. Archivační systém poskytuje rozhraní quad pro poskytování maximálního výkonu a flexibility, rozhraní eSATA a FireWire 800 v případě požadavku na pro maximální výkon a FireWire 400 a USB 2.0 pro případ, kdy rozhoduje flexibilita.

“Díky rozvoji přístrojů pro rozlišení HD jako jsou fotoaparáty SLR a HD videokamery kvalita a kvantita video obsahu, který je vytvářen profesionály a nadšenci, roste ohromujícím tempem,” říká Dale Pistilli, víceprezident pro skupinu značkových výrobků WD, “ disk My Book Studio Edition II, nyní k dostání o kapacitě 6 TB, poskytuje kreativním lidem více ukládacího prostoru a dostupnost uložených dat, které potřebují pro efektivní pořizování, editaci a bezpečné uložení jejich obrazových záznamů, aniž by potřebovali svá data komprimovat či snižovat výslednou kvalitu kvůli omezenému prostoru na externím disku.”

Extra rychlý výkon a konfigurace podporující zapojení disků RAID

Rychlé rozhraní eSATA či FireWire 800 v kombinaci s konfigurací podporující RAID poskytne rychlost a odezvu, kterou uživatelé potřebují pro rozmanité úkony, jako je rychlé a bezproblémové editování videa, rendrování náročných 3D objektů či speciální efekty a ukládání/přenášení enormních balíků dat ve zlomku času.

Formátováno pro počítače Mac1, přednosti nového systému pro ukládání dat:

  • Ohromná kapacita 6 TB.
  • Extra rychlý výkon se čtyřmi rozhraními (FireWire 800/400, eSATA, USB 2.0).
  • Chladný a ekologicky nenáročný provoz díky diskům WD s technologií WD GreenPower Technology, která dosahuje zhruba o třetinu méně spotřeby energie, než běžné duální systémy pro ukládání dat.
  • Účinné řešení chlazení bez nutnosti větráku a přepínání do modu Power-saving zajišťuje tichý chod.
  • Software pro automatické a nepřetržité zálohování.
  • Uživatelsky přívětivé pro servisování, snadno lze zařízení otevřít a vyměnit vnitřní disky.
  • Světelný ukazatel kapacity pro zobrazení, kolik zbývá volného prostoru.
  • 5letá omezená záruka.

O společnosti WD:

Společnost WD, jeden z průkopníků v odvětví ukládání dat a jedna z vedoucích firem na trhu, poskytuje produkty a služby pro lidi a organizace, kteří ukládají, zpracovávají a využívají digitální informace. Společnost navrhuje a vyrábí spolehlivé, vysocevýkonné pevné disky a disky SSD, které uchovávají data uživatelů přístupná a bezpečná před ztrátou. Její pokročilé technologie jsou konfigurovány do aplikací pro zákaznickou a podnikovou výpočetní techniku, vestavěné systémy a spotřební elektroniku, stejně tak jako její spotřebitelské produkty pro ukládání dat a domácí zábavu.

Společnost WD byla založena v roce 1970. Produkty společnosti pro ukládání dat jsou distribuovány předním OEM partnerům, systémovým integrátorům, vybraným velkoobchodníkům a prodejcům pod označením Western Digital a obchodním názvem WD. Navštivte investorskou sekci na webových stránkách společnosti (www.westerndigital.com) pro přístup k rozsáhlým finančním a investorským informacím.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy