Mobilní telefonySoftwareZe světa IT

Nový iOS 7 aktualizuje na 7.0.2

Kalifornská společnost Apple včerejším dnem vypustila první aktualizaci pro iOS 7, pokud tedy pomineme aktualizaci 7.0.1, jež byla určena pouze majitelům iPhonu 5S a iPhonu 5C. Nová aktualizace iOS 7.0.2, která má necelých 20 megabajtů, přináší opravu chyby, která umožnila obejít zadání přístupového hesla a umožnila „jablečným hackerům“ používat některé funkce telefonu i bez toho, aniž by znali přístupový kód do smartphonu.

Můžeme se však ještě v tomto článku pozastavit nad fakty s prodejem nových iPhonů. Nový Apple iPhone 5S se opět prodává opravdu vřele, dokazují to prodejní čísla. Za první dny distribuce se prodalo přes 9 milionů jablečných telefonů. Společnost bohužel detailně neuvedla, v jakém poměru se o zmíněných devět miliónů podělily modely 5S a 5C od Applu.

Smartphone Apple iPhone 5S zlaty

Tim Cook také uvedl, že první várka iPhonů je vyprodána a slíbil urychlení dalších dodávek. V tiskové zprávě se také píše, že o den déle nabízený iOS 7 si do konce víkendu stáhlo přes 200 miliónů uživatelů, což jej činí nejrychleji aktualizovaným operačním systémem v historii jablečných aktualizací. „Nejhůře“ však dopadl zlatý iPhone 5S (který je mimo jiné na obrázku), ten se vyprodal jako první, byla to totiž nejžádanější varianta na trhu.

Doporučeno pro vás »

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony