Mobilní telefonySoftwareZe světa IT

Nový iOS 7 aktualizuje na 7.0.2

Kalifornská společnost Apple včerejším dnem vypustila první aktualizaci pro iOS 7, pokud tedy pomineme aktualizaci 7.0.1, jež byla určena pouze majitelům iPhonu 5S a iPhonu 5C. Nová aktualizace iOS 7.0.2, která má necelých 20 megabajtů, přináší opravu chyby, která umožnila obejít zadání přístupového hesla a umožnila „jablečným hackerům“ používat některé funkce telefonu i bez toho, aniž by znali přístupový kód do smartphonu.

Můžeme se však ještě v tomto článku pozastavit nad fakty s prodejem nových iPhonů. Nový Apple iPhone 5S se opět prodává opravdu vřele, dokazují to prodejní čísla. Za první dny distribuce se prodalo přes 9 milionů jablečných telefonů. Společnost bohužel detailně neuvedla, v jakém poměru se o zmíněných devět miliónů podělily modely 5S a 5C od Applu.

Smartphone Apple iPhone 5S zlaty

Tim Cook také uvedl, že první várka iPhonů je vyprodána a slíbil urychlení dalších dodávek. V tiskové zprávě se také píše, že o den déle nabízený iOS 7 si do konce víkendu stáhlo přes 200 miliónů uživatelů, což jej činí nejrychleji aktualizovaným operačním systémem v historii jablečných aktualizací. „Nejhůře“ však dopadl zlatý iPhone 5S (který je mimo jiné na obrázku), ten se vyprodal jako první, byla to totiž nejžádanější varianta na trhu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony