Tiskové zprávy

LEDka jménem Philips 196V3LAB

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový LED monitor od společnosti Philips. Model 196V3LAB je multimediální monitor, který se hodí do jakéhokoli prostředí.

Nový monitor Philips 196V3LAB využívá W-LED podsvícení, které mu zaručuje vynikající podání barev a zároveň je úspornější než klasické CCFL. Rozlišení monitoru je 1366 x 768 bodů a poměr stran, dnes už méně častých, 16:10.

Philips 196V3LAB

Technologie SmartContrast (10 000 000:1) zaručuje dokonalé detaily černé barvy. Pro příjem signálu využívá buď standardní D-SUB, anebo digitální DVI vstup. Navíc má zabudované stereo reproduktory. Díky svému stylovému designu se hodí do jakéhokoli prostředí.

Technické parametry:

  • Typ LCD panelu TFT-LCD
  • Podsvícení W-LED
  • Optimální rozlišení 1366 x 768 při 60 Hz
  • Úhlopříčka 18,5“ (47,0 cm)
  • Formát obrazu 16:10
  • Odezva 5 ms
  • Jas 250 cd/m2
  • SmartContrast 10 000 000 : 1
  • Hmotnost: 2,39 kg
  • Cena: 1880 Kč bez DPH

O MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchajwanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy