Ze světa IT

Ultrabook HP EliteBook Folio 9470m

Trend diktovaný Intelem drží snad každý větší výrobce notebooků. S ultrabooky se setkáváme všude, jsou do nich vkládány velké naděje, měly by být jakousi ochranou notebooků proti rozrůstajícímu se trhu s tablety. Velikán jako HP nemůže být pozadu, a tak vydává další kousek ve své business řadě EliteBook.

HP EliteBook Folio

Máme tu čest se čtrnácti palcovým krasavcem, který nese název EliteBook Folio 9470m . Nabídne elegantní čistý design, který je vcelku nenápadný. Celohliníkové tělo je velmi štíhlé, tuto skutečnost opticky dokreslují zaoblené rohy, jinak bychom o tomto kousku mohli tvrdit, že je hranatý. Disponuje dobrou váhou. Příjemných 1,58 kilogramu.

Nese procesor na architektuře Ivy Bridge. Nabídne velmi širokou paletu konektivity, setkáme se s vysokorychlostními USB porty používající technologii USB 3.0. Dále se můžeme těšit na gigabytový Ethernet, čipovou čtečku karet, DisplayPort a VGA port.

Na americkém trhu bude k mání v říjnu, k nám by se měl dostat o pár měsíců později. Bude dostupný za cenu okolo 22 000 korun.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

4 Comments

  1. Tak nevim, ale tohle asi nebude ultrabook 🙂 Autor pise: Příjemných 3,6 kilogramu. ??? Co je na tom příjemného? 🙂

  2. Dobrý den, ultrabook to opravdu je. Všechny EliteBooky od HP jsou ultrabooky a co je příjemné je silně subjektivní, přesto děkujeme za příspěvek.

  3. V tomto případě se jedná o překlep, tento model má hmotnost 1,58 kg, viz níže citace z oficiální tiskové zprávy:

    HP EliteBook Folio 9470m je ultrabook, který byl navržen speciálně pro firemního uživatele. Přináší kombinaci elegantního a odlehčeného designu a dalších vlastností pro každodenní použití a zároveň zaručuje vysokou spolehlivost, kterou vyžaduje IT oddělení. Díky pouhým 19 milimetrům tloušťky, hmotnosti jen 1,58 kg a obrazovce o úhlopříčce 35,6 cm (14”) se jedná o ideální kompaktní pracovní nástroj, který dále nabízí možnost dokování, rychlé obnovení systému z režimu spánku a bezpečnostní funkce, na něž je firemní uživatel zvyklý.

    1. Zdravím Tě, děkujeme o doplňující informace a o řádnou opravdu v parametrech.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT