Mobilní telefonyZe světa IT

Malý hudebník od Sony Ericssonu

Už jsem dlouho nic nenapsal o značce Sony Ericsson. Pokud jde o můj názor, je to bezkonkurenční mobilní firma, která se mé osobě začala líbit v androidovém podání.

sony ericsson live with walkman

Dle podložených informací chystá hudební produkt pod názvem „Live with Walkman“, který je postavený na systému Android 2.3. Smartphone se může pochlubit speciálním tlačítkem Walkman, které umožňuje rychlý přístup k online souborům. SE Live poskytne přístup do služby Qriocity, pokud je k dispozici ve vaší zemi. Zde je pak možné si poslechnout či shlédnout audio či video soubory.

Malý hudebník váží 115 gramů, propůjčí 3,2 palcový kapacitní dotykový displej v rozlišení 480 x 320 bodů , procesor na taktu 1 GHz, 320 MB vestavěné paměti, slot pro karty microSD /2 GB karta je součástí balení/, pětimegapixelový fotoaparát pro nahrávání videa v 720p s LED bleskem s osminásobným digitálním zoomem, nabídne přední kameru pro video chatování, aGPS, WiFi – hotpot podporován, GSM, HSDPA 850/1900/2100, Bluetooth, FM rádio, stereo reproduktory, micro USB port a 1200 mAh baterii.

SE Walkman využívá technologii Sony xLOUD, která zvyšuje zvukový výkon vestavěných reproduktorů. Smartphone bude k dispozici ve 4. čtvrtletí ve dvou barevných provedeních, a to černá a bílá.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony