Tiskové zprávy

O2 Active nabídne podzimní bestsellery s Asociací vydavatelů audioknih

o2 logo freebit nove
Foto: O2

O2 ve spolupráci s Asociací vydavatelů audioknih přichystalo pro své zákazníky novinku s názvem Velký audioknižní čtvrtek. Od 2. listopadu bude na serveru o2active.cz k prodeji 11 knižních audio hitů podzimní sezóny.

Jedná se o největší audioknižní akci, která následuje po udělování Cen AVA a Audioknihy roku 2016, jehož je O2 také partnerem,“ podotýká Karolína Roubalová, produktová manažerka O2 Active a pokračuje:

Velký audioknižní čtvrtek jsme podpořili, protože u našich zákazníků zájem o audioknihy rok od roku roste. A není divu, právě tento formát je v dnešní uspěchané době ideální. Díky audioknihám můžeme oživit všední činnosti jako cestování, čekání u lékaře, procházky s domácími mazlíčky a spoustu dalšího. Audioknihy jsou zkrátka zábava kdykoliv a kdekoliv.“

O2 Active nabídne podzimní bestsellery s Asociací vydavatelů audioknih
O2 Active nabídne podzimní bestsellery s Asociací vydavatelů audioknih

Do akce je zapojeno hned 11 titulů

A na jaké tituly se mohou fanoušci tohoto formátu těšit? Do akce je zapojeno hned 11 titulů. Zaposlouchat se mohou například do románu Ivy Pekárkové s názvem Dej mi ty prachy. Příhody české taxikářky v New Yorku čte herečka Irena Kristeková. Užít si mohou i román proslulého brazilského spisovatele Paula Coelha či audioknihy od Ladislav Fukse, Francise Scotta Fitzgeralda, J. P. Donleavye a dalších autorů. Zájemce zaujme i audiokniha Dáma, která měla ráda čisté záchodky. Recenze na tento titul je k dispozici zde ( https://www.o2active.cz/blog/86).

Oblíbené jsou ale také mluvené e-magazíny

V letošním roce dávají zákazníci O2 Active jednoznačně přednost české literatuře, která je v první desítce zakoupených titulů zastoupena ze 70 procent. Obecně jsou pak na prvním místě se 16 procenty detektivky a thrillery. Druhé místo se 14 procenty obsadily knihy věnující se osobnímu rozvoji a na třetím místě jsou s 12 procenty humorné, satirické a komediální publikace. „Oblíbené jsou ale také mluvené e-magazíny, které si stahuje 9 procent všech zákazníků,“ doplňuje Roubalová.

Na portálu O2 Active si vybere skutečně každý

Z audioknih na portálu O2 Active si vybere skutečně každý. A jak si knihu objednat? Stačí kliknout na tlačítko koupit, a pokud bude zákazník připojen přes wi-fi, je možné se přihlásit prostřednictvím jeho telefonního čísla a jednorázového hesla. Následně si může stáhnout soubory k přehrání zvoleného titulu. Částka za položku se strhává z kreditu nebo je vyúčtována na faktuře společně s ostatními službami od O2.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy