O2 spustí platby také v Google PlayAutor: 12/12/2013 4 3263 shlédnutí

Včera jsme vás informovali o tom, že společnost T-Mobile pro své zákazníky připravila zajímavou platební službu, s kterou je možné standardně platit v obchodě Google Play. Dnes dopoledne jsem na svém Google+ účtu dostal odpověď od společnosti Telefónica O2, která plánuje tuto službu spustit také.

Vše by se mělo rozběhnout začátkem roku 2014, dodává Dušan, O2 Guru. A jak to celé funguje? U T-Mobilu je nutné mít aktivovanou m-platbu, kterou mohou využít jak uživatelé s dobíjecí kartou, tak uživatelé s paušálním tarifem. Buďto se započtou provedené platby přímo do vyúčtování za mobilní služby, popřípadě se transakce strhne přímo z kreditu dobíjecí karty.

Podle T-Mobilu se mohou platby objevit třeba i na jiných mobilních platformách, popřípadě se mohou transakce integrovat do plateb na sociálních sítích. Na dalším využitím společnost dále a usilovně pracuje.

Zamyšlení, ano i taková služba může mnoha uživatelům pomoci v překonání strachu ze zadávání svých platebních informací do obchodu Google Play. Já jakožto zákazník české společnosti O2 bych tuto službu v brzké době určitě uvítal. A jak se k těmto platbám stavíte vy? Používáte standardní Google peněženku a nebo uvítáte takto stržené peníze?Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (4)

„Podle T-Mobilu se mohou platby objevit třeba i na jiných mobilních platformách“ na jiných platformách (např. WP) už T-Mobile a další operátoři dávno tyto platby podporují.

Odpovědět

    Ahoj Jirko, tyto informace pocházejí z tiskové zprávy, cituji: Operátor chce tuto možnost placení nabídnout v blízké budoucnosti i uživatelům dalších operačních systémů či sociálních sítí. Více v předešlém článku, link nahoře v oficiální TZ. V tomto případě se tedy nejedná o platformu Windows Phone.

    Odpovědět

      Ano, já vím, je to chyba v tiskové zprávě, ani T-mobile už neví co vše nabízí, a bohužel to tak převzala i média, některé ale dodala že pro „další“ platformy to už dávno umí nejen T-mobile, ale i konkurence.

      Odpovědět

[…] to tak dávno, co jsme informovali o tom (12.12.2013), že společnost O2 spustí platby v obchodě Google Play. Spuštění bylo plánováno na začátek roku 2014, nicméně v těchto dnech platby v obchodě […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!