Software

Obchod Google Play nabízí placené hry a aplikace zdarma

google play logo
Foto: Google Play

Občas se v obchodu Google Play objeví zajímavé aplikace nebo hry zdarma. Je to jen dobrá vůle vývojářů, že vám do telefonů dovolí stáhnout aplikace nebo hry, které nemusíte platit.

V tomto článku jsme si pro naše čtenáře připravili seznam her a aplikací, které si teď můžete stáhnout zdarma nebo za symbolickou cenu. Vyberete si ze seznamu pro Android telefony?

Aplikace zdarma

Scientific Diet Clock

První aplikací je Diet Clock – je nový způsob, jak můžete kontrolovat svůj příjem kalorií. Ukazuje spotřebu kalorií v reálném čase a na první pohled Diet Clock ukáže, kolik máte každý den jíst. Aplikace umí počítání kalorií v reálném čase, je dostupná na 10 různých platformách a ukazuje, jak rychle tělo spaluje kalorie.

Scientific Diet Clock
Scientific Diet Clock > ke stažení zde.

Home Workouts Gym Pro

V tomto případě se jedná o aplikaci pro domácí trénink. Poskytuje každodenní tréninkové rutiny pro všechny hlavní svalové partie. Každý den si za pár minut můžete budovat svaly a cvičit, aniž byste museli chodit do posilovny. Není potřeba žádné vybavení ani sportovní trenér, všechna cvičení lze provádět pouze s tělesnou hmotností.

Home Workouts Gym Pro
Home Workouts Gym Pro > ke stažení zde.

Hry zdarma

Cash Knight – Finding my manager

Nová hra ve stylu RPG na telefony s Androidem. Power-up, kombinace herního stylu a upgrade zbraně. Udělejte ze svého hrdiny největšího válečníka na PVP s legendární úrovní Soul Weapons.

Cash Knight - Finding my manager
Cash Knight > ke stažení zde.

Duck Warfare

GÜSCO (vyslovováno husa-ko) – lidé se snaží vzít náš park. Spojte své síly s více než 20 kachnami a bojujte za své domovy. Hra má jednoduché ovládání, stačí jen nainstalovat a hrát. Ve hře můžete odemknout až 24 kachen. Každá z nich má unikátní útoky a animace.

Duck Warfare
Duck Warfare > ke stažení zde.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software