InternetZe světa IT

Online startuje i Oktagon 12 v Bratislavě. Jak sledovat MMA zápasy?

oktagon 12 online

Oktagon 12 startuje právě dnes (8.6.2019) a vy můžete být u toho. Z pohodlí domova nebo v Bratislavě. Hlavním lákadlem na kartě bude Gábor Boráros, Attila Végh nebo Muradov. Zápasy v kleci startují od 18:00 v Bratislavě. Hlavní karta zápasů je plánována na 20:00. Francouzská kráska Ricignuolo a její další bitva před československým publikem. První zápas hlavní karty. Nezastavitelná Češka (Rodová) s nebezpečnou Švédkou (Holm). Kdo vyhraje a kdo skončí jako poražený se dozvíme už dnes večer.

Nebude chybět ani souboj Východu se Západem. Potvrdí MMA zápasník Ryšavý roli favorita na titul nebo se z podceňovaneho Daňka stane šampion? Uvede se v dobrém zápasnickém světlě i Nikoleta Domoráková, která se do oktagonu postaví poprvé na jednu z největších akcí vůbec? Přenos začíná od 18:00 večer, buďte u toho s námi.

Online startuje i Oktagon 12 v Bratislavě. Jak sledovat MMA zápasy?

Startuje Oktagon 12. Jak sledovat MMA zápasy? (Zdroj: oktagonmma.cz)

Oktagon 12 můžete sledovat v TV nebo online

MMA událost můžete sledovat online nebo na svých televizorech prostřednictím O2 TV Sport (pouze hlavní karta). Pokud se na zápasy chcete přijít podívat na živo, za vstupenky si připravte 19 euro nebo za VIP až 399 eur (exkluzivní výhled na zápasy, dostanete tričko nebo se projdete v zázemí bojovníků, fotografie s vítězem a další…). Pokud nemáte vstupenky, nevadí. Oktagon 12 online bude živě a ani vy, co nejste na stadionu Ondřeje Nepely si přijdete na své. Primárně má práva na stream MMA zápasů O2 TV Sport včetně televize JOJ Plus. Hlavní livestream je plánovaný na Oktagon TV.

OKTAGON MMA je největší Česko-Slovenská organizace, která pořádá turnaje bojových sportů u nás. Zakladatelé a zároveň jeho majitelé jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný.

Sportovní přenos lze sledovat na televizi O2 TV Sport nebo si zakoupit livestream přímo na stránkách Oktagonu v předprodeji za 6,99 euro (v den utkání 9,99 euro). Online zápasy jsou postavené na PPVpay per view (plať za shlédnutí). Hlavní karta bude vysílána na lineární televizi JOJ Plus jako minulý Oktagon 11. Všechny odbojované zápasy pak budou ze záznamu za několik dní na YouTube.Karta bojovníků Oktagonu v Bratislavě

  • ATTILA VÉGH (32 – 8 – 2) : VIRGIL ZWICKER (16 – 9 – 1)
  • SAMUEL KRIŠTOFIČ (10 – 3 – 0) : FERNANDO GONZALEZ (9 – 2 – 0)
  • GÁBOR BORÁROS (16 – 6 – 0) : JAN JANKA (8 – 4 – 0)
  • MÁTÉ KERTESZ (7 – 1 – 0) : ROBERT BRYCZEK (9 – 2 – 0)
  • VERONIKA RODOVÁ (3 – 1 – 0) : CORNELIA HOLM (2 – 1 – 0)
  • MAKHMUD MURADOV (20 – 6 – 0) : ALBERTO PEREIRA (13 – 3 – 0)
  • ĽUDOVÍT KLEIN (13 – 2 – 0) : WILIAN LIMA (13 – 1 – 0)
  • KAROL RYŠAVÝ (6 – 1 – 0) : SAMUEL DAŇKO (3 – 0 – 0)
  • ROLAND PARADEISER (8 – 5 – 0) : MATEUSZ LEGIERSKI (2 – 0 – 0)
  • CLARA RICIGNUOLO (2 – 2 – 0) : NIKOLETA DOMORÁKOVÁ (0 – 0 – 0)

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet