Ze světa IT

Oktagon 14 bude opět online. Krev, pot a slzy v podání českého UFC

oktagon 14 logo

Galavečer největší československé organizace Oktagon se po svém třináctém pokračování na pražské Štvanici přesouvá po krátké přestávce zpět na slovenské území. Na Oktagonu 14 se z pohledu českého diváka představí možná o něco méně známější jména, ale nenechte se zmást, fighteři to jsou všechno nesmírně kvalitní! Diváci se tak mohou opět těšit na parádní souboje v typické osmiúhelníkové kleci.

Kdy se koná a kde bude jeho dějiště?

Oktagon 14 se uskuteční, jak již pomalu začíná být v případě slovenské zastávky zvykem, na zimním stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě. Oficiální udávaná kapacita tohoto stadionu činí úctyhodných 10 110 míst a očekává se opět atakování jejího naplnění.

Dnem konání tohoto prestižního MMA turnaje bude sobota 14. září 2019. Začátek je stanoven na 18:00, kdy začne probíhat bohatý doprovodný program, jenž bude čítat celkem 8 zápasů. Start duelů z hlavní karty je naplánován na 20:00.

Oktagon 14 bude opět online. Krev, pot a slzy v podání českého UFC

Oktagon 14 bude opět online. Krev, pot a slzy v podání českého UFC

Jaké zápasy nás na Oktagonu 14 čekají? Kromě zmiňovaných osmi doprovodných zápasů čeká na fanoušky bojových umění dalších šest soubojů z hlavní karty, včetně jednoho titulového, což dohromady dává málo kdy vídanou porci čtrnácti zápasů.

Z doprovodného programu stojí rozhodně za zmínku finálový duel bojovnic z reality show “Projekt Y” a zápas jediného borce na Oktagonu 14 se zkušenostmi z UFC Jeremyho „Grizzlyho“ Kimballa s mladičkým Němcem Timem Feuchtem. V hlavní části programu se pak střetnou Ilja Škondrič a Ivo Cuk (polotěžká váha), Martin Buday a Daniel Dittrich (těžká váha), a Igor Daniš s Danielem Hromkem (velterová váha).

Těmi vůbec nejočekávanějšími zápasy večera budou:


Velterová váha

Samuel “Pirát” Krištofič (11-3-0)

Místní rodák, který na minulém Oktagonu v Bratislavě knokautoval svého brazilského soupeře Andersona Dinize už po 29 vteřinách! V tomto duelu se ale nic podobného neočekává, proti němu totiž bude stát mnohem silnější soupeř.

vs.

Robert “Diamantový Čávo“ Pukač (14-5-1)

I druhý z bojovníků pochází ze slovenského hlavního města. Pukač je sice o 3 roky mladší než jeho protivník, ale má více odzápaseno, v posledních střetnutích se mu navíc nesmírně dařilo. Je tedy mírným favoritem zápasu.


Bantamová váha

Tomáš Deák (19-9-1)

Zápasník, jenž nebyl jeden čas daleko od UFC, se po téměř roční usilovné přípravě vrací zpět do oktagonu. Bude zajisté chtít navázat na svou již 5 zápasů trvající šnůru výher.

vs.

Filip Macek (21-14-1)

Stejnou sérii má aktuálně na svém kontě i jeho titulový vyzyvatel a současná česká jednička této váhové kategorie Filip Macek. Jeho největší zbraní jsou submise, na něž právě pět předcházejících duelů úspěšně ukončil.


Pérová váha

Ľudovít “Lajoš“ Klein (14-2-0)

Teprve 24letý supertalent slovenského MMA svou pozitivní bilancí 14 výher a jen 2 porážek děsí soupeře. Netají se touhou dostat se do UFC.

vs.

Joao Rodrigues (37-17-2)

Tento zápas bude soubojem generací, neboť tomuto Brazilci je 38 let, tedy o 14 více než Kleinovi! Rodrigues však bude jasným outsiderem, jeho výhra by byla obrovským překvapením.


Oktagon 14 bude opět online

Oktagon 14 bude opět online. Karta zápasníků

Kde sehnat vstupenky a kolik stojí?

Jedinou možností, jak si lze legální cestou opatřit lístky na akci oficiálně pojmenovanou OKTAGON 14: Bitva o trůny, představuje jejich nákup na webu slovenského Ticketportalu. Ceny vstupenek startují již na částce 19 euro (necelých 500 Kč), vyšplhat se však mohou až na 499 € (skoro 13 tisíc Kč) v případě VIP míst přímo u klece. Nejvíce sedaček je prodáváno za 55 € (cca 1 500 Kč).

Jak sledovat Oktagon 14 online?

Pro ty, kteří nebudou mít možnost se osobně přijít podívat 14. září na stadion Ondreje Nepely, zde existuje možnost sledování Oktagonu 14 prostřednictvím livestreamu. K tomu vám stačí jen zavítat na stránky organizace Oktagon a zaplatit 6,99 eur (přibližně 180 Kč). V den pořádání akce bude cena za livestrem o něco vyšší.

Živý přenos bude přenášet i lineární televizní stanice, konkrétně JOJ Plus. Ovšem při jejich sledování budete ochuzeni o celý doprovodný program, ten bude k vidění výhradně na výše zmiňovaném livestreamu (PPV). Pokud vám stačí pouze hlavní karta a máte předplacenou službu O2 TV Sport – víte, co máte dělat.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT