Internet

Oktagon 20 s novými MMA bojovníky bude ke shlédnutí opět online

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Za několik dnů se uskuteční další turnajový MMA zápas v oktagonu. Bude jím online turnaj Oktagon 20, který nabídne několik známých bojovníků – ale i nové tváře. Velkým lákadlem večera bude opět Karlos “Terminátor” Vémola, Milan Daťelinka, David Hošek nebo zatím nepotvrzený Pirát Krištofič.

Bude se opakovat příběh, který před sebe postavil známého UFC bojovníka a rváče z ulice? Jak vše dopadne a kde zápas můžeme sledovat, se dozvíte v tomto článku. Do kalendáře si uložte datum 30.12.2020 od 18:00. To je ten správný den a čas, kdy proběhne živý přenos zápasů Oktagon 20 online. Uloženo?

V předešlém turnaji v oktagonu jsme mohli sledovat zápas Karlose Vémoly a Václava Mikuláška aka “Baby Jagy”. Určitě už ale víte, jak vše dopadlo. Karlos uškrtil Mikuláška v prvním kole. Nový turnaj můžete sledovat pomocí webových stránek oktagon.tv. Zde se přihlaste ke sledování livestreamu. Živý přenos na stránkách oktagon.tv vyjde na 12,99 euro (344 Kč).

Oktagon 20 s novými MMA bojovníky (Foto: oktagonmma.cz)
Oktagon 20 s novými MMA bojovníky (Foto: oktagonmma.cz)

Kdo se na turnaji Oktagonu 20 ještě objeví?

Mezi další MMA zápasníky v dámském gardu patří Magda Šormová (CZ, skóre 9 – 2 – 0). Její soupeřkou je dle karty bojovníků Ewelina Woźniak (PL, skóre 0 – 0 – 0). V pérové váze do oktagonu nastoupí Ivan Buchinger, ten zatím na kartě zápasníků nemá soupeře. Dalším z MMA zápasníků je Leo Brichta, který bude zastupovat lehkou váhu. Oponentem je Matouš Kohout. V bantamové váze nastoupí Lucia Szábová – druhou stranu zatím nemáme.

Vedení Oktagonu se v předešlé tiskové zprávě nechalo slyšet, že pro českou scénu připraví nové zahraniční tváře – tak uvidíme. Karta bojovníků se do začátku zápasů ještě může měnit.

Můžete vidět záznam online na YouTube?

Pokud za livestream nechcete platit, můžete si počkat na všechny zápasy z YouTube. Na oficiálním kanálu Oktagon MMA totiž všechny odbojované duely můžete vidět online a zcela zdarma. Pokud vám nevadí si několik dnů počkat, můžete využít tuto variantu sledování. TIP: Aktuální zápasy z Oktagonu 19 nejsou ani po dvou dnech na YouTube. Pokud tedy chcete sledovat vše z první ruky a být u toho živě, musíte si zakoupit PPV (Pay Per View) přímo na stránkách Oktagon.tv.

Další možnosti sledování zápasů v oktagonu?

TIP: Novinkou pro hostinské je vysílání spolu s platformou OKTAGON BAR. Jedná se o licenci na streamování zápasů v baru nebo hospodě, kdy si majitel pohostinství zakoupí online licenci za 99 euro (2 620 Kč). Může tím přilákat další klientelu – až skončí koronavir. Poslední alternativou, jak se podívat na MMA zápasy, je sledování online pomocí webu Tipsportu. Pokud máte účet, můžete se dívat pomocí streamu online. Máte-li další tipy pro sledování, můžete se o ně podělit dolů do komentářů.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet