Internet

Oktagon 22 je tady online a ty se můžeš dívat živě a zadarmo

oktagon-22-online
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Turnaj OKTAGON 22 v čele se soubojem o krále střední váhy se blíží. Jako hvězda oktagonu nastoupí Milan Ďatelinka aka „Mistr Comeback“, jeho oponentem bude Karlos Vémola. Souboje bude možné jako vždy sledovat online. Mistrovský turnaj bojovníků začne v sobotu – 27. 03. 2021 od 18:00.

Obhájí Karlos Terminátor Vémola svůj pás, nebo to bude Milan Ďatelinka, který promění svou šanci ve vysněné zlato a stane se šampionem střední váhy?

Vrcholu turnaje OKTAGON 22 bude předcházet i bitva dvou zahraničních bojovníků se světovými zkušenostmi! Pětinásobný šampion Alex Lohoré vyzve řízného Španěla Tata Primeru.

Oktagon 22 je tady online
Oktagon 22 je tady online

A představí se i další. Zajímavou podívanou slibuje duel Malacha s Pukačem, stejně jako bantamová bitva Basharata s Iovinem. Svůj debut v Oktagonu zažije starší bratr Miloše Petráška, Ondřej. Vrací se Lucia Szabová a těšit se můžete i na další oblíbená jména, Marek Bartl, Jakub Tichota či Pavel Salčák.

Oktagon 22 okořeněný ostře sledovanou titulovou bitvou

Nabitý turnaj Oktagon 22 okořeněný ostře sledovanou titulovou bitvou uvidíte živě pouze přes PPV na OKTAGON.tv. Pokud si v nejbližších dnech zakoupíte produkty od našeho partnera Deep CBD, dostanete poukaz na PPV pro turnaj Oktagon 22 zcela zdarma.

K turnaji Oktagon 22 jsme pro naše fanoušky vytvořili i spoustu novinek na našem e-shopu! Limitovaná edice 50 kusů triček k souboji Vémoly s Ďatelinkou, sběratelská edice čtyř plechovek v dárkových boxech, kterých je jen 1000 na světě a mnoho dalšího. Zásoby se tenčí, tak neváhejte a podívejte se na náš e-shop. Živý přenos na stránkách Oktagonu vyjde jinak na 12,99 euro (344 Kč).

Další možnosti sledování zápasů v oktagonu?

TIP: Novinkou pro hostinské je vysílání spolu s platformou OKTAGON BAR. Jedná se o licenci na streamování zápasů v baru nebo hospodě, kdy si majitel pohostinství zakoupí online licenci za 99 euro (2 620 Kč). Může tím přilákat další klientelu – až skončí koronavir. Poslední alternativou, jak se podívat na MMA zápasy, je sledování online pomocí webu Tipsportu. Pokud máte účet, můžete se dívat pomocí streamu online. Máte-li další tipy pro sledování, můžete se o ně podělit dolů do komentářů.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Proč zmiňujete Tipsport až na konci článku? Za mě jasně nejlepší možnost, jak vše sledovat a navíc si hned vsadit v live a reagovat na to, co se děje v kleci 🙂 Kolikrát tam jsou dobré chyby, které se dají pěkně potrestat.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet