Internet

Oktagon 24 online. Přinášíme kartu bojovníků a kde zápasy sledovat

Oktagon 24
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Blíží se další turnaj ze série Oktagon, tentokrát už s pořadovým číslem 24. Na co se můžeme těšit a kde všude bude možné jej sledovat?

Hlavními hvězdami Apollo a Kozma

Nadcházející turnaj je dalším ze série Oktagon, který se koná pod záštitou československé organizace Oktagon MMA. Oktagon 24 je naplánován na 29. května 2021. Událost bude hostit brněnská Zoner Bobby Hall.

Hlavním tahákem celého programu se má stát duel Kozma vs. Apollo. David „Růžový panter“ Kozma a Leandro „Apollo“ Silva se o titul utkají v ve welterweight divizi. Pro doposud 1000 dní kralujícího šampiona welteru Kozmu se jedná o zatím největší kariérní příležitost.

Oktagon 24 online s Kozmou vs. Apollo
Oktagon 24 online s Kozmou vs. Apollo

Titulová bitva se už jednou odkládala. Fanoušci se těšili na Oktagon 23, kde se původně měli oba účastníci utkat. Jenže duel se musel odsunout, Kozma nemohl nastoupit kvůli zranění. To se ale naštěstí ukázalo nebýt nikterak vážné. Příznivci MMA tím pádem o atraktivní bitvu nakonec nepřijdou.

Bezmála 1000 dní kralující šampion welteru David Kozma, bude čelit tváří v tvář své dosud největší výzvě. Tu obstará borec světového kalibru a jednička žebříčku welterových vah – Apollo Silva.

Zdroj: oktagonmma.cz

Brazilský bojovník už před prvním očekávaným termínem hýřil sebevědomím. Francouze Lohorého dokázal porazil na body a stejně tak nemá problém ani s českým zápasníkem. A dávají mu za pravdu i experti, kteří ho oproti domácímu bojovníkovi mírně favorizují. Sázková kancelář Tipsport se už chopila příležitost a vypsala na favorita kurz 1.55.

Karta bojovníků pro Oktagon 24
Karta bojovníků pro Oktagon 24

Apollo je držitelem černého pásku v jiu-jitsu. David Kozma si však přece jen na svého soupeře věří a vlastní převahu spatřuje především v mentální kondici. Handicapem mu však může být i to, že si léčil zranění, zatímco jeho soupeř se na bitvu pečlivě připravoval po boku světové špičky. Na Čecha proto bezesporu čeká nejtěžší zápas jeho dosavadní kariéry.

Na galavečeru se představí Pešta a další

Kromě těchto dvou bojovníků se představí i Viktor Pešta, Filip Macek, David Hošek nebo Matěj Peňáz. Viktora Peštu čeká druhý zápas v polotěžké váze. Postaví se proti němu Riccardo Nosiglia. Český bijec je však favoritem. Oba zápasníci však jsou kvalitní wrestleři, což slibuje zábavnou podívanou.

David Hošek se bude snažit napravit si reputaci od prosincového duelu s Milanem Ďatelinkou. Tehdy musel překousnout hořkou porážku, prohrál už v prvním kole.

Během sobotního galavečera se mu do cesty měl postavit ruský zápasník Tarhan Ibragimov. Ten se ale nakonec nezúčastní kvůli zdravotní indispozici. Pro Hoška se však nakonec podařilo najít náhradu, duel se tedy uskuteční. Náhradníkem se stane Oleg Nagorny z Ukrajiny.

Na turnaji se dále představí Viktor Pešta, David „Sparťan“ Hošek, „Inkvizitor“ Miroslav Brož, Christian Jungwirth, Matěj „Money“ Peňaz, Branislav Zuzák, Filip Macek a Luca Iovine.

Zdroj: oktagonmma.cz

Měnit se bude i podoba duelu českého borce Matěje Peňáze. Tomu měl původně čelit Braňo Zuzák. Slovák však musel odstoupit. Konečná podoba duelu proto nakonec bude Peňáz vs. Graca.

Duel Marcin Naruszczka a Eric Spicely zase dá odpověď na to, před kým bude muset tuzemská hvězda Karlos Vémola uhájit titul. Ten o něj přišel v zápase s Ďatelinkou, kde nesplnil potřebný váhový limit.

Kde sledovat Oktagon 24

Na celý turnaj se můžete sami podívat. Jaké máte možnosti, pokud si nestihnete koupit lístek rovnou na místo dění? První možností je oficiální Oktagon.TV. Oficiální stream je potřeba si pořídit formou PVV. Kompletní živý přenos si zakoupíte za 9,99 EUR. Ještě 7 dní budete poté moci sledovat zápas ze záznamu.

Další možností je pustit si stream na TV Tipsport. To vás vyjde citelně levněji, neboť registrace je zdarma a podmínkou pro to, aby vám přenos fungoval, je minimální sázka ve výši 30 Kč. Založení účtu u sázkové kanceláře je sice zdarma, ale kvůli nutnému ověření ne tak zcela jednoduché.

Obdobně můžete sledovat přenos i díky Chance TV. Jde o platformu patřící pod sázkovou kancelář Chance. Opět tedy musíte počítat v první řadě s registrací.

A pozor, sledovat se dá celý přenos z této sportovní události výhradně online. Žádná televize se přenosu nechopila.

Free prelims budete mít k dispozici zdarma na Youtube a Facebooku. A pokud vám nevadí chvíli čekat, sledujte Youtube i dál. Na oficiálním kanálu organizace Oktagon MMA se objeví i záznamy jednotlivých zápasů. Ovšem to až se zpožděním.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet