Internet

Oktagon 45. MMA zápasy pod nebem online a zdarma

oktagon 45 fotka
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Vstupenky na sobotní turnaj na pražské Štvanici pod otevřeným nebem jsou vyprodané. Pro obrovský zájem fanoušků Oktagon přidal další turnaj, který se uskutečnil o den dříve – tj. v pátek 28.7.2023. Míchané drinky, slunce, přátelé, letní atmosféra plná emocí a ty největší MMA hvězdy zápasící pod letní oblohou – tak těmito slovy láká Ondřej Novotný na další turnaj.

Pokud nemáte žádný plán, mohli jste se vydat do hlavního města Prahy, kde bude turnaj k vidění na živo.

Dnes se diváci mohou těšit na další zápasy v MMA, které mohou sledovat online díky PPV (Pay-Per-View). Oktagon 45 startuje dnes od 18:30 a podle včerejších ohlasů promotérů se opět máme na co těšit. Pokud se tedy nedostavíte, což už díky vyprodaným lístkům půjde těžko, můžete bojové zápasy sledovat online i doma na počítači nebo TV.

Oktagon 45. MMA zápasy pod nebem online na livestreamu
Oktagon 45. MMA zápasy pod nebem online na livestreamu

Oktagon 45 je hvězdami nabitý turnaj

Oktagon 45 se může pochlubit hvězdami nabitou zápasovou kartou, na kterou fanoušci netrpělivě čekali. Díky vyhlášeným zápasům, nelítostné rivalitě a vysokým sázkám byla připravena scéna pro nezapomenutelný večer plný MMA akce. Hlavním tahákem bude zahraniční bojovník Keita, který v posledních turnajích ukázal, že je komplexním zápasníkem. Otázkou je, jak Praha přivítá Vémolu. Hlavní zápasy si můžete prohlédnout níže:

  • KARLOS VÉMOLA vs. LUCAS ALSINA
  • IVAN BUCHINGER vs. ABOU TOUNKARA
  • DANIEL ŠKVOR vs. NERMIN HAJDARPAŠIĆ
  • LAZAR TODEV vs. WALLYSON CARVALHO
  • JAN ŠIROKÝ vs. ONDŘEJ PETRÁŠEK
  • MICHAL JANČUŠKA vs. EDUARD KEXEL
  • AKONNE WANLISS vs. GIORGI GOGOTCHURI
  • ROMAN PAULUS vs. CALLUM MULLEN

V hlavním zápase se utkají dva ostřílení bojovníci, kteří bojovali o prvenství ve své váhové kategorii. MATE SANIKIDZE se utká s bojovníkem LOSENE KEITA, vysoce zkušeným bojovníkem, který má pověst nezastavitelného střelce v postoji. Střet stylů sliboval strhující souboj, který fanoušky po celý večer udrží v napětí. První zápasy programu budou stejně napínavé, jako hlavní zápasy a představí směs známých zahraničních bojovníků.

Nejkrásnější turnaj roku je zpátky! | OKTAGON 45: Štvanice

Jedním ze zápasů, který si ukradl pozornost, bude střet KARLOS VÉMOLA vs. LUCAS ALSINA. Výměny názorů mezi oběma bojovníky, které se odehrávaly mezi nimi, vyvolaly v publiku vzrušení. Vémola nakonec do médií řekl, že ani vlastně neví, jak se jeho soupeř jmenuje.

Kde sledovat Oktagon 45 online?

Ať už je pro vás Praha nedostupná nebo si nestihnete koupit lístek, je potěšující, že stále můžete být v centru dění. Celý večer totiž můžete sledovat i z pohodlí svého domova. Kde a jak?

Pravděpodobně nejjednodušším řešením je pořídit si přímo přístup k oficiálnímu přenosu na Oktagon.tv. Cena je tradičně v předprodeji 10 EUR a v den zápasu 13,99 EUR. Živě můžete soutěž sledovat také na TV Tipsport. Jde to i zdarma, respektive si musíte každý měsíc vsadit 30 Kč, aby vám sportovní přenosy zůstaly dostupné. Výhodou je, že kromě MMA za tuto nijak vysokou sumu získáte přístup i k jiným sportům.

V porovnání s oficiálním sledováním na Oktagon.tv se bezesporu jedná o výhodnější alternativu. Přenosy je možné sledovat i na sesterské sázkové kanceláři Tipsportu, kterou je Chance. Zápasy tedy uvidíte i na její Chance TV.

Komu nevadí určité zpoždění při sledování a chce se dívat hlavně zdarma, může si počkat na záznamy, které se se zpožděním několika dní objevují na oficiálním kanálu Youtube. Pozor, v televizi se zápasy již nevysílají, nenajdete je ani v programu O2 Sport.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet