> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

Hvězdný smartphone od Panasonicu

Panasonic dle podložených informací vydá nový androidí smartphone. Zatím nejmenovaný telefon oživí trh v Evropě již příští rok.

Chytrý mobil bude vybaven 4,3 palcovým QHD displejem s OLED podsvícením.

Uživatelsky oblíbený systém Google Android 4.0 /ICS/ je potvrzen v tomto modelu. OS se bude starat o jeho bezproblémový chod a funkční využití. Třešničkou na dortu je prachotěsnost a vodě odolný kryt.

UPDATE:

Japonský Panasonic, který není zrovna známý tím, že vyrábí mobilní telefony se vrátil k tomuto řemeslu a nejedná se o žádný propadák.

Přichází s dvojicí nových velmi podobných smartphonů, první z nich byl představen již na veletrhu CES, ten druhý je prezentován na MWC 2012 v Barceloně. Je jím Panasonic Eluga.

Další informace doložíme již brzy. Společnost plánuje do roku 2016 až 9 milionů kusů, chce se postarat o nasycení mobilního trhu a ukázat další konkurence schopné produkty.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] si představíme starší a menší zařízení s názvem Panasonic Eluga. Na první pohled moc nezaujme, jeho design je vcelku usedlý, je ale originální. Zadní kryt se […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony