Ze světa IT

Tablet: Panasonic Toughpad FZ-G1

Voděodolné produkty nejsou na veletrhu CES 2013 výjimkou, i s jedním takovým přišla společnost Panasonic, která uvedla na světový trh hned dva nové Toughpady, které splňují několik nejpřísnějších norem. My si nicméně představíme model FZ-G1, který vlastní operační systém Windows 8.

Panasonic ToughPad FZ-G1
Voděodolný tablet Panasonic Toughpad FZ-G1

Přední stranu tabletu obklopuje 10,1 palcový displej, jež je obdařený rozlišením 1920 x 1200 pixelů. Společnost tablet vybavila procesorem Intel Core i5, který se usadil na základní frekvenci 1,9 GHz. Mezi další specifikaci patří 8 GB operační paměti RAM, 128 GB SSD úložiště a slot pro karty micro SDXC. Pro připojení tabletu můžeme využít porty USB 3.0, LAN či bezdrátové technologie Bluetooth, WiFi a volitelně LTE nebo 3G modul.

Tablet s rozměry 10,6 x 7,4 x 0,75 palce a hmotností 1100 gramů bude obdařený Li-ion akumulátorem, jež slibuje až 8 hodin provozu na jedno nabití v tom nejnáročnějším terénu. Pořizovací cena odolného tabletu Panasonic Toughpad FZ-G1 bude přibližně 2900 dolarů, což z něj dělá asi jeden z nejdražších tabletů na světě. V přepočtu si tak můžeme připravit asi 4 výplaty, tedy 56 000 korun.

Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem. Mají takto dobře vybavené modely naději na úspěch a nebo je zabije poměrně vysoká cena? Je pro vaše prsty, funkcionalitu nebo využití voděodolný tablet ta správná volba? Děkujeme za aktivitu.

Zdroj: Panasonic.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT