Pět řádků nabídne Motorola Droid 3Autor: 17/03/2011 3 2011 shlédnutí

Pětiřádková klávesnice u modelu Motorola Droid 3 je to pravé ořechové. V roce 2011 toho Motorola chystá rozhodně moc a bude se na co koukat. Jen tento týden se na povrch dostalo několik neoficiálních fotografií nového mobilního přírůstku Droid 3, který poskytne pětiřádkovou QWERTY klávesnici.

Smartphone-Motorola-Droid-3

Nový Droid je také vybaven 4 palcovým QHD dotykovým displejem s rozlišením 960 x 540 pixelů, zatímco předchůdce Droid 2 nabídl jen 3,7 palcový displej v rozlišení 854 x 480p. Nástupce má rozhodně štíhlejší profil a dle informací nahraje konektorům HDMI a mikro USB, které budou umístěny z boku zařízení. Co vedlo Motorolu k pěti řádkům?

Určitě se o své poznatky k smartphonu, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Našli jste k tomuto telefon levné příslušenství? Diskuze je otevřená. Děkujeme a budeme jen rádi za aktivitu.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (3)

Zajímavý dělo, hned bych si takový pořídil! 🙂

Odpovědět

Kolik stojí?

Odpovědět

    Ahoj Deniso, smartphone je dostupný i v Evropě s modelovým označením Milestone, jeho prodejní cena se pohybuje kolem 6 500 Kč.

    Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!