Software

Peter Dubaj a jeho kurz CryptoMoney. Kolik dokážete vydělat?

CryptoMoney logo
Foto: Cryptomoney

Kurz s názvem CryptoMoney, který je jedním z produktů z dílny slovenského podnikatele Petra Dubaje, známého na Instagramu jako @kingdubaj, nabízí návod jak zbohatnout na těžbě kryptoměn. Chcete i vy vydělávat a přitom se bavit? Pokud je vaše odpověď ano, tento článek je pro vás tím pravým.

Peter Dubaj je dosud autorem 3 knižních bestsellerů. Kniha Žij jako král nebo lamentuj a proklínej je sbírka rad a ponaučení, které vám od základů změní pohled na svět. Díky publikaci „Recept na milionový brand bez mindráků!“ si rozšíříte své obzory v oblasti budování své vlastní značky a online byznysu. „Exotika za cenu Šíravy“ obsahuje návod jak procestovat ty nejluxusnější destinace za outletové ceny.

Nově-vycházející kniha s názvem „Krypto milionář“ bude v prodeji v létě 2020 a zaměřuje se na krypto svět a jeho možnosti výdělku.

„Zapomeňte na nudnou a vyčerpávající práci! Vytvořte si pasivní příjem, díky kterému si budete moci dopřát to, o čem jste dosud jen snili. Investujte do kryptoměn, zařaďte se do komunity úspěšných obchodníků a využijte nástroje, které vám produkují pasivní příjem 24/7/365!“ – Peter Dubaj

Peter Dubaj a jeho kurz CryptoMoney
Peter Dubaj a jeho kurz CryptoMoney (Foto: cryptomoney.sk)

CryptoMoney představuje společnost, která na Slovensko přináší nový způsob těžby digitální měny. Jde o unikátní kryptografický program, který nevyžaduje vaši aktivitu, pracuje 24/7/365, je vysoce spolehlivý a vytváří svým uživatelům pasivní příjem

Společnost, kterou vám v kurzu CryptoMoney představíme se specializuje na poskytování výpočetního výkonu, přičemž tento výkon využíváte na těžbu kryptoměn. To znamená, že ten, kdo chce těžit díky kurzu CryptoMoney nepotřebuje fyzicky vlastnit žádný přístroj (miner). Je to mnohem ekonomičtější, jak těžit za pomoci svého vlastního mineru ve své domácnosti.

Kurz CryptoMoney nabízí jeden z mála byznysů, který vám dnes bezpečně kumuluje pasivní příjem! Nejde o žádný spekulativní byznys a stovky zákazníků kurzu CryptoMoney jsou toho důkazem.

Kurz CryptoMoney nabízí svým zákazníkům velké množství výhod. Jednou z nich je výplata každý týden! Vždy v pondělí si můžete vybrat svůj zisk. Tyto výdělky si můžete vybrat v hotovosti a těšit se z nich, nebo je znovu investovat a těžit s vyšším výkonem. Každý si přijde na své.

Kolik dokážete s kurzem CryptoMoney vydělat?

Nejdůležitější informace pro čtenáře tohoto článku je určitě – PROFIT. Kolik dokážete s kurzem CryptoMoney vydělat? Miningová společnost svým klientům slibuje roční výnos začínající od 53 %. Správnými kroky se však dokážete vyšplhat až na neuvěřitelných 135 % ročně. Ano, čtete správně. Jde o vysoký roční nárůst investice, který vám nedokáže nabídnout žádná jiná instituce nebo banka na jejich termínovaném účtu. Při správné kombinaci těžby můžete dosáhnout na neuvěřitelné zisky.

Určitě se ptáte, kolik musíte do těžby investovat? Minimální angažovanost do tohoto projektu je na hodnotě 5,25 ETH. Maximální hranice není. Svůj výpočetní výkon můžete navyšovat klidně i každý den. Máte úplnou svobodu rozhodnout se, kolik do těžby investujete. Váš vklad není nijak časově limitován. Leckdy můžete těžbu ukončit a svůj vklad si vybrat zpět.

Díky kartě VISA WIREX, kterou si bezplatně založíte online za pár minut si můžete vytěžené kryptoměny poslat přímo na váš účet WIREX a vyměnit si je přímo za eura, dolary a další měny. WIREX kartou můžete platit v běžných obchodech, vybírat z bankomatů nebo z kryptomatů. WIREX karta je skvělým nástrojem ke správě svých zisků.

Pokud vás tento článek zaujal a přemýšlíte nad koupí kurzu CryptoMoney, navštivte web www.CryptoMoney.sk, stáhněte si FREE e-book a na mailu support@cryptomoney.sk vám odpoví na všechny vaše otázky.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

4 Comments

  1. Opravdu to funguje?

  2. Ty jo, on Peter ještě žije? No podle toho co je na netu se jedná o SCAM, takže bacha na to. Vložené peníze si rozdělí ti co už jsou v pyramidě. Tenhle podvod už je snad jasně patrný. Žádné servery na mining nemají.

  3. Kelta je podvod a jejich automat taky.

  4. Myslím, že to není dobrý projekt.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software