Tiskové zprávy

Nové 3D monitory Philips na scéně

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nové 3D monitory série Philips 273G.

Tyto velkoformátové monitory s aktivními 3D brýlemi a širokou konektivitou vás díky jedinečné zobrazovací technologii Philips 3D Max vtáhnou do úžasného světa 3D hraní.

philips 273g 3d

Pro co nejdokonalejší zobrazování využívají monitory Philips 273G nejnovější generaci LCD panelů s LED podsvícením a dvojnásobnou obnovovací frekvencí na úrovni 120 Hz. Rozlišení panelů je Full HD 1920 x 1080 pixelů. Monitory jsou navíc dodávány s bezdrátovými 3D brýlemi s aktivní závěrkou, které do Full HD rozlišení vnáší reálnou hloubku.

Díky 3D software může uživatel vdechnout nový život svým starým 2D hrám nebo videím. Po pár kliknutí myší dosáhne nového herního zážitku a filmy či videa získají skutečně nový rozměr. Problémy nebudou ani s nastavováním. Při hraní hry z Blu-Ray anebo sledování filmu kompatibilního s HDMI 1.4a monitory Philips 273G automaticky spustí 3D režim.

Aby byly zážitky z používání 3D monitorů Philips co nejlepší, jsou vybaveny všemi Smart technologiemi – SmartContrast zajistí dokonalé podání barev, SmartResponse automaticky upraví dobu odezvy, podle potřeb konkrétní aplikace. Modely série 273G mají dobu odezvy pro 2D zobrazení 2 ms pro 3D Max pak 5 ms. SmartImage analyzuje zobrazovaný obsah a upravuje výkon monitoru podle toho, co se na něm právě sleduje. Využívá následující módy: Office, Image, Entertainment a Economy. A pro nadšence jemného ladění jsou monitory dodávány se SmartControl software.

Všechny monitory Philips, včetně série 273G, se vyznačují šetrností k životnímu prostředí. Modely 273G například neobsahují rtuť a získali certifikaci EPEAT Silver.

Na trhu budou k dispozici v průběhu prosince a doporučená koncová cena je 313 Euro.

Technické parametry:

  • Typ LCD panelu – TFT-LCD
  • Podsvícení – W-LED
  • Optimální rozlišení – 1920 x 1080, 120 Hz (3D), 60 Hz (2D)
  • Úhlopříčka – 27“ (68,6 cm)
  • Formát obrazu – 16:9
  • Odezva – 5 ms (3D), 2 ms (2D)
  • Jas – 300 cd/m2
  • SmartContrast – 20 000 000 : 1
  • Konektivita – 1 x VGA, 2 x HDMI
  • Hmotnost – 8,2 kg

O MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic).

Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy