Tiskové zprávy

Philips Fidelio SoundSphere DS9800W

Philips představuje dosud nejdokonalejší dokovací stanici pro Apple iPhone, iPod nebo iPad, včetně zbrusu nového iPad 2.

Díky bezdrátové technologii AirPlay můžete jednoduše držet svůj přístroj v ruce a psát SMS nebo surfovat po internetu, zatímco vaše domácnost se v mžiku naplní tím nejvěrnějším Hi-Fi zvukem, jako byste byli součástí kapely přímo na koncertním pódiu.

Philips Fidelio SoundSphere s označením DS9800W je nejmodernější dokovací stanice, která zcela mění trh. Charakterizují ji dva ručně vyrobené dřevěné reproduktory s vnějším leštěným lakovaným provedením a výkonem 100 W, které jsou nejen luxusním mistrovským dílem, ale zároveň skvělým Hi-Fi zařízením, které přivádí zvuk z přenosného zařízení Apple do zcela nové dimenze.

AirPlay přináší svobodu používání

Do DS9800W můžete vložit iPhone/iPod/iPad/iPad 2, pokud však potřebujete své zařízení používat, dokovat ho nemusíte. Díky technologii AirPlay ho můžete držet v ruce a užívat si svobodu. Svoji oblíbenou hudbu můžete přehrávat i přímo z počítače nebo notebooku, bez ohledu na to, zda jde o PC nebo Mac. Zařízení DS9800W není třeba připojovat k žádnému ethernetovému kabelu, protože je již vybaveno Wi-Fi modulem, který vám umožní umístit reproduktory kamkoli budete chtít.

Zvuk je v designu

Vynikající kvalita zvuku z reproduktorů Philips Fidelio SoundSphere spočívá v jejich designu. Reproduktory SoundSphere, které byly poprvé představeny u kompaktního Hi-Fi systému Philips Streamium MCi900, využívají inovační konstrukci spočívající v kombinaci plovoucího výškového reproduktoru a basového reproduktoru umístěného uvnitř hlavního reproduktoru. Basové reproduktory jsou orientovány směrem nahoru a výškové reproduktory se nacházejí nad nimi. Díky této konstrukci vytváří každý ze dvou reproduktorů zvukové vlny bez vzájemné interference. Tento stav dokonalosti vytváří optimální podmínky pro reprodukci zvuku, který je věrný originálnímu zvuku a umožňuje poslechový zážitek podobný živým představením.

philips fidelio soundsphere

Díky FullSound bude zvuk vašich MP3 znovu jasný a ostrý

Je všeobecně známé, že hudba v MP3 ztrácí díky komprimaci dat svoji původní kvalitu. Technologie FullSound vám umožní zažívat obohacený a oživený zvuk MP3 s veškerou původní vášní a detaily, které umělec do díla vkládal. Technologie FullSound využívá oddělený procesor digitálního signálu, aby analyzoval signál hudby a rozšířil komprimované kmitočtové spektrum a definice a poskytoval nejlepší zvukový zážitek dokonce i při velmi nízké hlasitosti. Tato technologie je výsledkem mnohaletého výzkumu v HIIC Leuven a byla již dříve představena v přehrávačích Philips GoGear Muse.

Speciální aplikace zajišťuje příjemný hudební zážitek

Pro zajištění toho nejlepšího hudebního zážitku, je ve všech produktech Fidelio, včetně DS9800W, k dispozici nová bezplatná aplikace Fidelio 2.0 dostupná v AppStore. Ta vám umožňuje přístup k veškerým funkcím a nastavením a zároveň mění přenosné zařízení umístěné v doku na multifunkční budík nebo na informativní displej, který vám poskytne všechny potřebné informace o aktuálně přehrávané hudbě.

Philips Fidelio SoundSpehere je k dostání za cenu 17 990 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy