Tiskové zprávy

Řada SoundHub 9000 od Philipse

Řada systémů domácího kina Philips 2011 je krásným příkladem snahy společnosti Philips nabídnout nejlepší možnou kombinaci designu a skvělé kvality zvuku.

Nová řada zahrnuje SoundHub Philips řady 9000 – systém 2.1 s titanovými reproduktory pro křišťálově čistý zvuk, SoundHub Philips řady 7000 – systém 2.1 s elegantními reproduktory ze skla a hliníku, a domácí kino Philips 5.1 řady 5000 s hranatými 3D reproduktory, které zajišťují dokonalý zvuk. Všechny tyto systémy Philips jsou vybaveny Smart TV – novinkou v oblasti zábavy.

Philips SoudHub řady 9000 – špičkový kousek z ruky designových a zvukových mistrů

Philips SoundHub 2.1, který získal prestižní ocenění EISA je navržen tak, aby vyhovoval potřebám stále rostoucí skupiny spotřebitelů, která chce mít zážitek z domácího sledování filmů stejný jako z kina a má ráda kvalitní poslech hudby v celém bytě bez zbytečných reproduktorů a kabelů.

SoundHub řady 9000 je systém 2.1 s titanovými reproduktory pro nezkreslený, křišťálově čistý zvuk a vyniká elegantním, kompaktním designem a nejnovějšími možnostmi připojení včetně Smart TV či doku pro iPhone/iPod.

Philips SoundHub 9000

Titan, z něhož jsou vyrobeny výškové reproduktory, se běžně používá v leteckém průmyslu a díky optimální rovnováze mezi pevností a hmotností zabraňují zkreslování a přináší čistý, detailní zvuk.

Už vás rozčilují změti kabelů? Řešením je Philips SoundHub řady 9000 s integrovaným Wi-Fi, EDGE a integrovaným vstupem pro iPod nebo iPhone. Díky připojení Wi-Fi a Smart TV můžete stisknutím jediného tlačítka on-line či z vašeho počítače sledovat filmy, prohlížet obrázky, získávat informace a užívat si zábavu, kdykoli budete chtít.

SoundHub s označením HTS9221 je k dostání za cenu 19 990 Kč.

SoundHub řady 7000 – skvělý zvuk i zábava

SoundHub řady 7000 přichází s měkkým krytem reproduktoru, což přináší vysoce jasné frekvence, které zvyšují celkovou kvalitu zvuku.

Výškové reproduktory jsou vybaveny zesilovači třídy Premium D, které zachovávají větší přesnost zvukového signálu. Můžete si tak užívat všechny detaily hudby a filmů přesně tak, jak je režisér nebo umělec zamýšlel.

Philips SoundHub řady 7000 kromě kvalitního zvuku přináší spoustu funkcí pro domácí zábavu včetně Smart TV zabalených do moderního designu z hliníku a skla. SoundHub HTS7202/12 pořídíte za cenu 13 990 Kč.

Philips Immersive Sound řady 5000 – rozezní každý kout místnosti

Nové domácí kino Philips Immersive Sound řady 5000 se stane součástí vašeho obývacího pokoje a poskytne vám všechny druhy zábavy. Jeho reproduktory s celkovým výkonem 1000W rozptýlí zvuk rovnoměrně po celé místnosti, takže se skutečně cítíte být součástí filmové scény.

Na domácím kině Philips řady 5000 můžete přehrávat všechny své oblíbené soubory včetně FullHD 3D Blu-ray. Z počítače je jednoduše přenesete prostřednictvím integrované sítě DNLA. Při přehrávání hudby vás překvapí vysoce věrný prostorový zvuk s Dolby TrueHD a DTS-HD a technologie DoubleBASS pro plnější a hlubší basy. Domácí kino Philips HTS5519/12 je k dostání za 14 990 Kč.

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“.

S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

1 Komentuj

  1. Kdybych si nekoupil repráky od Logitechu, tak do nich jdu…

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy